Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Богодухівські таеквондисти - кращі!

Кожна людина хоче бути здоровою. Всім відомо, що запорукою здорового життя є заняття спортом. І як добре, що і в нашому невеличкому містечку в дітей є можливість займатися спортом, зокрема, таеквондо.

Якщо поспілкуватися із батьками, діти котрих відвідують цю секцію, можна почути багато схвальних відгуків, розповіді про те, з яким задоволенням діти відвідують заняття. Є і певні досягнення дітей . І це не лише перемоги на змаганнях обласного рівня, зелені та жовті пояси, які мають хлопчаки. Найважливіше те, що діти стали більш впевненими в собі, відповідальними, вміють ставити мету та досягати її. Саме це можна побачити, побувавши на змаганнях.

Підтвердженням того, що нашим дітям подобається секція таеквондо є постійне збільшення кількості бажаючих відвідувати тренування. З кожним роком до секції приходять все нові та нові вихованці. Але хлопчики не лише спільно тренуються – вони також разом і відпочивають. У 2012 році незабутнім враженням став відпочинок та тренування у літньому спортивному таборі на березні Чорного моря, в якому вони були разом із своїм тренером.   

На нашу думку, велика заслуга у всьому - тренера, майстра спорту Олексія Юрійовича Даньшина. Мабуть, для більшості хлопчаків, які займаються у секції з таеквондо, він став взірцем. Справді, дуже добре, що його вихованці хочуть бути схожі не на якогось героя із фільму, а на реальну людину, яка поруч, яка може в будь-яку хвилину дати пораду, підтримати. Є такий вислів, що людина, котра не рухається вперед –  котиться донизу. Тож  дуже приємно, що Олексій Юрійович, незважаючи на те, що він вже  тренер, і сам постійно тренується, бере участь у змаганнях, а його вихованці з нетерпінням чекають, коли він приїде та розповість про свої перемоги.

А  наостанок хочеться зазначити, що за всіма перемогами, досягненнями стоїть нелегка праця як тренера, так і хлопчаків на тренуваннях. Ми, батьки учнів, хочемо привітати і хлопців, і тренера з Днем  захисника Вітчизни та побажати здоров’я, терпіння, нових досягнень на нелегкому шляху перемог.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.