Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Дякуємо за секцію

 

Усі батьки мріють про те, щоб їхні діти були здоровими і щасливими. Добре, що в нашому районі діє дитячо-юнацька спортивна школа, але, на нашу думку, там є лише невеликий перелік секцій, що не задовольняють потреби та інтереси дітей Богодухівського району в повному обсязі. 

 

Радіємо, що в минулому році до нашого міста завітав молодий тренер по таеквондо - Олексій Юрійович Даньшин. Він працює в дитячо-юнацькій спортивній школі «ХЗТД» м. Харків. Запропонував тренувати цьому мистецтву дітей і нашого міста. Так, саме мистецтву, адже таеквондо - це мистецтво самозахисту без зброї, але це не головне. Таеквондо – науково-обґрунтований засіб використання свого тіла з метою самозахисту, яке в результаті інтенсивних тренувань дозволяє розширити і діапазон індивідуальних можливостей людини.  Корейске "тае" означає "виконання удару ногою в стрибку або злеті ", "квон" - "кулак" (головним чином це нанесення удару рукою), "до" - "мистецтво", "шлях" - шлях істини.

 

Хлопчаки з радістю біжать на тренування навчатися бойовому мистецтву, завдяки якому стають більш дужими, дисциплінованими та впевненими в собі. Вони поважають свого Вчителя і розуміють його з півслова. 

 

Незважаючи на те, що діти тренуються лише більше року, вони вже мають свої здобутки. Беручи участь у чемпіонаті Харківської області з таеквондо, вони завоювали 4 золотих, 9 срібних, 17 бронзових медалей. А на Всеукраїнському турнірі «Кубок тайфуна», який відбувся в м. Дрогобичі у лютому 2012 року, із семи учасників, які представляли команду м. Богодухова на змаганнях, п’ятеро отримали медалі: одну срібну і 4 бронзові.

 

Також діти брали участь у обласних змаганнях з кікбоксингу, де мали  високі здобутки: одна золота, 7 срібних, 14 бронзових медалей.

 

Хочеться висловити слова вдячності О.Ю. Даньшину за  його сумлінну роботу, побажати йому натхнення і нових творчих здобутків. Спасибі директорам: Богодухівського колегіуму № 2 – І. Г.  Безміновій, Богодухівського ліцею № 3 – О.В. Рубаник, які підтримали ініціативу Олексія Юрійовича та надали можливість проводити тренування дітлахів у спортивних залах навчальних закладів. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.