Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Споживспілка- на все життя

Опубликована 5-03-2011, 19:45 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 85
Споживспілка- на все життя


Сказати, що споживча кооперація стала сенсом життя для Н.М.Стеріоні- то нічого не сказати. Скільки сил, енергії, знань, врешті-решт років віддано нею улюбленій справі… Але Надія Миколаївна не жалкує ні про що, бо ця робота стала їй не тільки до снаги, вона стала сенсом її життя.

Н.М.Стеріоні народилася у знаній на Богодухівщині родині Сагайдачних. Надія Миколаївна прийшла у споживчу кооперацію ще юнкою у березні 1982 року, і вже не могла зрадити улюбленій роботі. Закінчила Бєлгородський кооперативний інститут, наполегливо трудилася. Її праця, наполеглива і віддана, не могла бути не помічені керівництвом і колегами. Тож вже у 1985-му її призначають на посаду заступника голови правління по кадрах, обирають секретарем партійної організації. А з 1987 року Надія Миколаївна- незмінний і можна впевнено сказати незамінний голова правління «Богодухівська райспоживспілка».

З ностальгією згадує жінка ті роки, добрі і насичені… Так, роботи було чимало, адже у системі працювало 1200 людей, діяли заготівельна контора, плодокомбінат, чотири споживчі товариства… А тепер? Криза 90-х років в одну мить перекреслила надбання минулих років, досягнення…Працівників сьогодні всього 24, організацій кооперації давно немає. Весь район знає споживспілку, бо на кожній ярмарці, міській події, «Слобожанському ярмарку» продукція богодухівських кооператорів користується особливим попитом і популярністю. І у цьому велика заслуга, без сумніву, керівника, капітана корабля.

«Так, робота наша не з легких, особливо в сьогоднішніх умовах,- говорить Н.М.Стеріоні.- Але вона приносить задоволення, бо займаємося улюбленою справою».

Для багатьох сьогоднішніх колег вона й сама вже стала вчителем, порадницею. За це їй щиро вдячні учні. Її послідовницею стала і дорога невісточка Лариса, яка закінчила Полтавський кооперативний інститут і зараз працює головним спеціалістом Богодухівської райспоживспілки. Тож радіє серце матері, що справа кооператорів продовжується в їхній родині.

А, взагалі, родина- то особлива гордість Н.М.Стеріоні. Разом з чоловіком Сергієм Михайловичем у мирі і злагоді прожили 34 роки. Він- її надійна опора і підтримка по життю. Разом виховали двох чудових синів: Владислав уже закінчив юракадемію, працює старшим помічником прокурора Богодухівського району; молодший Віталій навчається на другому курсі юридичної академії, радує батьків успіхами.

Є вже й розрада Стеріоні-старших- семирічний онучок Артем. То справжнє їхнє щастя і радість.

А зовсім скоро шанована на Богодухівщині людина- Н.М.Стеріоні -відзначить свій особистий ювілей. Тож з роси і води Вам, Надіє Миколаївно! Людського щастя, благ земних по вінця, нехай Вас зустрічають завжди сонячні промінця.

Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.