Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Їх професія – рятувати людей

Опубликована 5-03-2011, 19:17 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Їх професія – рятувати людей

Фото: (Зліва направо) Сергій і Микола Курганські.


Останнім часом ми часто писали про нашого земляка Євгенія Приходька, учасника гурту «Діти капітана Гранта», бо він разом зі своїм гуртом прославив Богодухівщину на всю Україну. А сьогодні ми хочемо розповісти вам про ще двох талановитих співучих хлопців – братів Сергія і Миколу Курганських з Губарівки..

Свого часу, коли хлопці навчалися в Богодухівському медичному коледжі, жоден концерт, жодне свято в районному будинку культури не обходилось без їх виступу. Та на запитання: «Чому ви не взяли участь у кастингах, зараз же так багато всіляких співочих конкурсів?» – молодший брат відповів, що «спів – то для душі». А обидва вони, закінчивши коледж, потрапили на роботу до реанімаційного відділення лікарні №17 м. Харків. Яка це робота, може уявити лише той, хто хоча б раз в житті пройшов через це відділення. Тут кожен крок вимагає виваженості, спокою, злагодженості всієї бригади в кожному поруху руки і, звичайно, необхідний набір медикаментів і медичної техніки, та саме головне – високопрофесійних медичних працівників.

Хлопці спокійні, уважні до хворих, доброзичливі та й вже досвіду роботи вони набули. Я була свідком того, як вночі у хворого сталася внутрішня кровотеча і лише завдяки злагодженим діям всієї чергової бригади( до речі, чергував саме Микола), вчасному виявленню цього, людину врятували.

На зміну Сергій і Микола їздять з Губарівки і, маючи таку відповідальну професію, більшу частину зарплати витрачають на дорогу, ставки медичного персоналу бажають бути кращими.

Сергій навчається заочно в педагогічному університеті ім. Г.С.Сковороди на психолога, Микола поки зупинився на коледжі. Самі розумієте, що навчати зараз двох дітей недешево, тож у нього отримання вищої освіти – в майбутньому. Ось закінчить Сергій, тоді вже його черга.

Мама, Тамара Іванівна, завідуюча Губарівським дитячим садком говорить; «Діти в мене, як і у кожної мами, - найкращі. З дитинства я привчала їх поваги до людей, людяності, доброті. Мабуть саме тому вони і обрали таку професію. Вони в мене працелюбні, вдома все роблять по господарству, помічники в усьому – і на городі, і в домі, і в сараї. Не цураються ніякої роботи. Лише дуже жалію своїх хлопців – таки важка в них робота. Іноді приїздять зі зміни зовсім знесилені, але ніколи не жаліються. Вони в мене добрі, лагідні, взагалі, - найкращі».

Старший Сергій вже зустрів свою долю – студентку медколеджу Аліну і саме сьогодні, 5 березня, у сім’ї Курганських весілля. Тож Сергію і Аліна, прийміть найщиріші вітання і побажання щасливої сімейної долі. Хай доля дасть вам безліч літ щасливих на злагоду, достаток і любов. Хай ангела чарівні білі крила вас захистять від лиха і обмов, а батькам – ще й таких же гарних онуків.

Ось такі вони, брати Курганські, прості хлопці, не розбещені, добрі, порядні, уважні до хворих.

Тож Божого Благословення вам, брати. Хай не остудить доля ваші добрі серця, від людей буде шана, а щедра матінка-земля щодня дає вам наснагу.Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.