Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Маленькі незручності та великі проблеми незрячих

Опубликована 12-02-2011, 18:53 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Маленькі незручності та великі проблеми незрячих


Не так давно у нашій газеті ми порушували тему життя-буття незрячих, точніше тему пільг для них. Без сумніву, тепер, коли люди з обмеженими можливостями, сліпі, позбавлені пільг, їм буде ще гірше виживати у нелегких умовах сьогодення. Коли це питання буде вирішене на державному рівні(бо тільки так можна повністю розв’язати проблему незрячих в Україні)-невідомо. А сліпим не перестає боліти…Ось і нещодавно до редакції затефонквала С.М.Бабак, яка відноситься до цієї категорії людей і яка пропрацювала в УТОСі 53(!) роки.

-Ми всі віримо і сподіваємось, що все-таки пільги нам повернуть, -говорить Софія Максимівна. -Можливо, до нас прислухаються можновладці країни. Це наше прохання, не вимога, -ніби виправдовуючись, додала жінка. Закликаю адміністрацію нашого підприємства взяти активну участь у відстоюванні прав незрячих на пільги. Хочу звернутися через газету від імені колег, якщо можна так сказати, до голови бюро первинної організації М.Д.Задорожнього, голови профкому Г.І.Головко: ваш прямий обов’язок-захищати інтереси інвалідів. Тому на вас ми покладаємо великі надії.

Багато проблем сьогодні у всіх, а у людей з обмеженими можливостями- поготів.

С.М.Бабак проживає по вул. Чалого у багатоквартирному будинку. Її та інших жителів будинку турбують питання: коли полагодять дорогу біля будинку і коли перенесуть сміттєві баки подалі від квартир. Перша проблема заважає нормально рухатися людям з обмеженими можливостями, а друга створює незручності, особливо у теплий період року. Ще люди мікрорайону давно мріють про централізовану каналізацію. Але коли вона буде? Поки що лише обіцянки. Інша проблема пов’язана з тим, що біля УТОСу вже давно не діє звуковий світлофор.

-Хотілося б, щоб на наші проблеми влада звертала увагу, -говорить Софія Максимівна. - А всім людям, читачам «Маяка», я хочу побажати цінувати життя і той світ, в якому живемо, за будь-яких умов лишатись оптимістами. Те, що природа подарувала зір- велике щастя.

Не могла не відгукнутися на запрошення Софії Максимівни завітати до неї додому. Вона ділилася не лише проблемами, а й розповіла багато цікавого зі свого життя. Але це-інша історія, яка варта свого продовження на сторінках «районки».

Епілог. Проблему з пільгами, однозначно, на нашому, районному, рівні, вирішити неможливо. А ось деякі питання, порушені жінкою, не такі вже глобальні. І було б неправильно, якби газета їх лише констатувала. Який сенс такого повідомлення? Тому редакція звернулася до заступника міського голови І.В.Коваленка, щоб він дав відповіді на ті питання, що в компетенції міської влади.Отож..

Дорога. Дійсно, стався серйозний порив водопровідних мереж на підвідному водопроводі до мікрорайону. Для відновлення дорожнього покриття необхідні належні погодні умови. За сприятливих погодніх умов дорогу буде відновлено.

Світлофор. У плані виконання робіт на 2010 рік було передбачено встановлення пішохідних і транспортних світлофорів на перехресті біля УТОСу. Але у зв’язку з відсутністю коштів воно не було вирішене. До слова, вартість цих робіт(за мінімальними підрахунками) складає більш, ніж 25 тис.грн.

Сміттєві баки. Місце, де стоять сміттєві баки біля цих будинків, було визначено не менше 10 років тому. Поки що із заявою їх перенести ніхто не звертався. Як тільки таке звернення надійде до КП «Богодухівжитло», буде проведена сходка жителів. Потрібно буде визначити і місце, де стоятимуть баки( щоб був забезпечений в’їзд автомобіля). І це питання, за узгодженням з мешканцями сусідніх будинків мікрорайону, буде вирішено.

Каналізація. Проект на проведення каналізації вже виготовлено, наразі він проходить експертизу. Міська рада звернулася до влади вищого рівня з проханням виділити кошти для цієї мети з державного і обласного бюджетів. При надходженні коштів роботи будуть виконані оперативно.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.