Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Добрій традиції «Променя» проводжати своїх працівників на заслужений відпочинок уже 22 роки.

Опубликована 30-12-2010, 11:41 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Добрій традиції «Променя» проводжати своїх працівників на заслужений відпочинок уже 22 роки.


Постійні читачі газети щороку з нетерпінням очікують грудневий чи січневий номер «Маяка», щоб дізнатися, кого ж цієї зими вшановували у господарстві.
Ось і напередодні Дня Святого Миколая у затишному і теплому приміщенні?, з урочистостями і нагородами, з піснями і танцями, і, звичайно ж, за святковим столом, проходило дійство.

Цьогорічні проводи були особливими тому, що вшановували і самого керівника господарства А.С.Васеніна. Тож Анатолій Семенович разом з дружною родиною справедливо був у центрі уваги. Сказати все про цього керівника було б замало і у кількох газетах. Та, власне, й навіщо? Кожен житель району знає про господарника не з чуток: його добрих справ просто не перелічити. Навіть не віриться, що Анатолію Семеновичу шістдесят, його молодість духу і свіжіть поглядів роблять його молодшим, принаймні, років на десять.

«Вік живи – вік учись» - таке його кредо. І він справді щодня насичується новими знаннями, вчиться, прагне рухатися вперед. Звичайно, нелегко сьогодні сільському господарству, і багато хто обрав для себе найлегший шлях: лишити тільки рослинництво, мінімально скоротити число працюючих. Але це не стосується Анатолія Семеновича. Незважаючи на складне сьогодення, він лишив тваринницьку галузь, на землі теж працює не за принципом «сьогодні висмоктати з землі все, а завтра – як буде», бо він істинний агроном і за професію, і у душі. Та найголовніше, Анатолій Семенович цінує своїх працівників, дає землякам роботу в цей непростий час. Так, Васенін ніколи не нарікає на владу, на погоду, не безгрошів’я, а робить свою справу. Впевнено,сміливо, сподіваючись лише на власні сили і можливості. Сорок чотири роки у сільському, з яких 23 роки – керівник «Променя».
Про досягнення і нагороди керівника можна говорити нескінченно: Заслужений працівник сільського господарства, «Лідер агропромислового комплексу 2005», «Ділова людина України», нагороджений почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», трудовою відзнакою «Знак Пошани», медалями «Лідер ХХІ століття», «Фермерська слава» та безліччю інших нагород, звичайно, людська вдячність.

Цього року на пенсію проводили ще десятьох працівників «Променя» - Л.М.Вакуленко, В.П.Гирку і Г.Г.Гирку, Л.Н.Гудько, В.І.Кравченка, М.О.Лобова, В.Д.Міщенко, М.І.Мочалова, М.О.Сабадаша, В.В.Широкорада. Кожен із цих людей вартий добрих слів і поваги, бо чесно і віддано трудився на благо рідного краю.

Л.Н.Гудько, як і багато її землячок із Західної України, приїхавши сюди на заробітки, так тут і лишилась. У мирі й злагоді прожили 22 роки з чоловіком, на жаль, його вже немає серед нас. Тепер найбільшою радістю і гордістю для Любов Несторівни є діти та онуки.

В.І.Кравченко родом з Дмитрівки, тракторист. Починав працювати у «Промені» в 1969-му, трудився в ПМК-122, ДСУ-23, рай сільгоспхімії. Разом з дружиною виховали доньок, тепер тішаться онуками Катенькою і Андрійком.

Двох онуків має і В.Д.Міщенко, а дітей – троє. Працювала Валентина Дмитрівна і в Краснокутському райкоопторзі, і дояркою у Первухінці. Зараз живе у Матвіївці.

Трьох дітей і трьох онуків має М.І.Мочалов, за професією столяр. Микола Іванович 17 років працював на комбікормовому заводі і 17 – у колгоспі.

А М.О.Лобов народився у Росії, у Курській області. Закінчив Харківське ПТУ, і за направленням потрапив на будівництво П-Микитівської школи. Та так тут і лишився. Одружився, мають з дружиною двох дітей і двох онуків.

І на харківському заводі, і зварювальником у колгоспі працював В.В.Широкорад, був ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕ. Зараз працює слюсарем на МТФ.

Все своє трудове життя присвятила «Променю» Л.М.Вакуленко. Закінчивши у 1974 році Старо-Мерчанський зооветтехнікум, у тому ж році почала працювати. Лідія Михайлівна має двох синів, які подарували вже й онучат – Олю, Наташу, Максима і Аню.

На цьому вечорі голова СФГ «Промінь» справедливо був гостем, ювіляром. Тож з приємністю можна було спостерігати, як його старший син,Сергій, заступник голови, керував усім цим дійством. І, треба сказати, у нього це виходило непогано!

Голова профспілки Л.М.Шерстюк кожному ювіляру вручила грамоти, квіти, подарунки. Були подарунки і від райкому профспілки працівників держустанов.
Хочеться від душі побажати усім цим добрим людям щастя, здоров’я і наснаги у новому році. Хай вам щастить, трудівники полів і ферм!

Т.Чернишова

А.С.Васенін у колі дружньої родини

Добрій традиції «Променя» проводжати своїх працівників на заслужений відпочинок уже 22 роки.


Цього року проводжали на пенсію і знане подружжя Гирків. Володимир Петрович – місцевий губарівський. У 1972-му році почав працювати у колгоспі «Червоний промінь» трактористом, був депутатом обласної ради, депутатом трьох скликань Губарівської сільської ради.
Галина Романівна по закінченні Харківського сільгоспінституту в 1977-му працювала на Старовірівській птахофабриці. З 1980-го року вона незмінний головний бухгалтер «Променя» Разом з чоловіком виховали п’ятьох (!) дітей, мають онучат.
Подружжя разом з онуками.

Добрій традиції «Променя» проводжати своїх працівників на заслужений відпочинок уже 22 роки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.