Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Підтримаймо земляка!

Опубликована 8-12-2010, 00:05 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Підтримаймо земляка!


Завжди проймаєшся гордістю, коли дізнаєшся про успіхи талановитих земляків. А у нас, на Богодухівщині, їх справді багато.

Останнім часом, напевно, всі жителі краю з нетерпінням очікують суботи, щоб переглянути по СТБ найочікуваніше музичне талант-шоу країни «Х-фактор». І це не випадково, адже в ньому бере участь і наш земляк, житель Полкової Микитівки – Євген Приходько, який виступає у складі гурту «Діти капітана Гранта». Талановита і незвичайна команда юнаків доклала всіх зусиль, щоб дійти до фіналу. Уже пройшло чотири прямих ефіри, шоу залишило троє учасників. Уявляєте, яке напруження чекає нас і цієї суботи? А про переживання конкурсантів годі й говорити. Тож щоб підтримати нашого земляка, редакція газети «Маяк» зв’язалася телефоном з Євгеном Приходьком (на фото крайній справа).

- Газета «Маяк»? Знаю, знаю, - так розпочалася розмова з юнаком. – «Районку» передплачує і бабуся, і батьки, і я люблю її читати. – Чи важко мені? Звичайно, що так. Але це напруження приємне, бо ми з друзями знаємо, що і наступної суботи будемо робити все, щоб не розчарувати своїх слухачів. Передаю привіт через газету усім, кого знаю і хто знає мене…

Євген розповів, що він навчався у Полковомикитівській школі. По-доброму згадує юнак своїх вчителів, однокласників, друзів, земляків. Навчався і в Богодухівській дитячий музичній школі ім. В.Т.Борисова по класу баяна (викладач М.Павленко). Потім вступив до Харківського музичного училища ім. Б.Лятошинського (клас баяна). Працював 2 роки викладачем музики в Полковомикитівському філіалі Богодухівської ДМШ.

У Харкові Женя познайомився з не менш талановитими хлопцями – Антоном і Женею, заснували гурт «Діти капітана Гранта»… Ну, а далі – конкурси, виступи, і – «Х-Фактор».

Дуже хочеться, щоб Євген прославив нашу Богодухівщину. Тримайся, земляче!

А ми усі давайте підтримаємо гурт своїм SMS-голосуванням. Тож голосуймо за Євгена і його команду під час прямого ефіру програми на телеканалі СТБ у суботу, початок – о 19-й годині.

Т.Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.