Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Квіти...Оплески...Овації...

Опубликована 29-08-2014, 14:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

В день славного ювілею, нашого земляка, Заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки композиторів України, колишнього завідувача Богодухівського районного відділу культури - Василя Михайловича Тарана.

А шанувальників його таланту в залі музичної школи зібралось чимало. Це і друзі, і родичі, і знайомі, колеги і всі, хто знайомий з ним особисто та його піснями, що заполонили душі співучих богодухівців. У виконанні аматорського народного хору «Українська пісня» прозвучала «Пісня про Богодухів», яка по праву стала музичною візитівкою міста. Полонили душі слухачів як ліричні пісні -  «Батьківська хата», «Моє рідне село», «По снегу белому», так і запальні - «Малинова ніч», «Подсолнухи», «Седина то в бороду» та інші, виконані учасниками клубу активного довголіття «Надвечір’я». І це тільки невеличка частина творчого доробку композитора, створеного у співпраці з поетесою Н.Могилевською.

Багато теплих слів цього вечора прозвучало на адресу ювіляра і від очільників міста та району - голови районної держаної адміністрації О.П.Сластіна, голови районної ради- Д.К.Тризни, голови міської ради - Н.І. Олексенко, Зарябинського сільського голови О.В.Олексенка, колишніх співробітників, колег, односельчан, друзів,  учнів – випускників музичної школи.

До найтонших струнок душі торкнулася пісня у виконанні сімейного ансамблю родини Таранів-Луценків-Безкоровайних “Проліски сині”, яка прозвучала у фіналі концерту (соло на трубі віртуозно виконав зять Валерій, викладач Дніпропетровської консерваторії) - фото 3. А яка ж іще має бути родина у композитора, як не музична? Цей вечір можна, без сумніву, назвати ”У колі друзів”, бо вся атмосфера в залі була наповнена щирістю, невимушеністю та взаєморозумінням.

Хоча зібрались люди різних професій, вподобань, та всіх об’єднала творчість цієї талановитої людини… А сказані ведучою вечора Н.Г.Церковною  слова, я вважаю, висловлять загальне побажання гостей свята:

«Життя складне, нелегко все прожити.

А далі як? Візьми тут, відгадай,

Роки на зиму…А у серці літо,

Тож так і далі зіркою сіяй!»

…Ювіляра знаю особисто, бо навчалась в музичній школі, де він на той час директорував. Нещодавно в соціальних мережах я розшукала свого викладача по класу фортепіано - М.В.Спіренкову, яка того часу була завучем. А коли Василь Михайлович очолив відділ культури - змінила його на посаді директора школи. Зараз Марина Вікторівна проживає в м. Єйську Краснодарського краю, до цих пір з теплотою згадує про часи роботи в Богодухові, радіє за успіхи Василя Михайловича та його відданість школі та мистецтву і шле особисті вітання з нагоди ювілею та побажання здоров’я, творчих успіхів, радісних подій в житті.

Зліва направо: В. Таран, Д. Тризна, О. Сластін.

Вітання В. Тарану від міського голови Н. Олексенко, її заступника І.КоваленкаіУкраїнської пісні”.

Тетяна Бабак

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.