Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Де Тетяна - там світло, радість і краса

Опубликована 7-03-2013, 15:30 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Є люди , які ніби те сонечко, освітлюють наше життя, до яких тягнешся, як пагін, котрі приваблюють до себе особливою аурою і від яких набираєшся оптимізму. Словом, вони випромінюють добро і світло. Однією з таких особливих жінок є богодухівка Тетяна Гапоненко. Всі, хто її досить добре знає, - погодяться з моїми словами.

Біля Тетяни завжди тепло і затишно, її безмежна любов до навколишніх і уміння прийти на допомогу просто вражають. Погодьтеся, у сучасному світі зустріти щиру позитивну  людину – велике щастя. Бо поряд з такими життєдайними людьми й сам ніби стаєш кращим, світлішим.   

Ось і останнього разу, коли завітала до салону «Март»  (власницею якого є Тетяна Гапоненко),  щоб зробити фото до нарису, одна із випадкових відвідувачок  – вчителька Петропавлівської школи Світлана Бєлая зробила мені настанову: «Ви ж дивіться, якщо будете писати про Тетяну Миколаївну, скажіть, будь ласка, що таких людей, як вона, дуже мало. Добра душею, щира, витончена, творча, неординарна – це все про неї. Коли я приїжджаю до Богодухова, для мене «Март» - найзатишніше місце». Справді, погоджуюся на сто відсотків зі Світланою, бо я й сама відчуваю на собі вже близько п’ятнадцяти років особливу теплу ауру цього дому.

Тетяна народилася у Губарівці, і для двох своїх молодших братів була не просто старшою сестрою, а наставницею, порадницею. Помічниця мами, вона завжди намагалася наслідувати найдорожчу людину. «Якщо працювати над собою, трудитися – можна досягти успіху в житті», - навчала її  Олександра Назарівна. Матуся О.Н. Дем’яненко працювала завідувачкою ательє у Губарівці, тож любов до красивого оригінального одягу, смак – це, напевно, у Тетяни ще звідти, з дитинства. Сама уміє шити-вишивати, рукодільниця, кухар неперевершений, та й, власне, за що б не узялася Тетяна – все у неї виходить.

«Не святі горшки ліплять» - це одне з улюблених її прислів’їв, яке часто допомагає по життю не опускати руки, рухатися вперед. Та й навчає вона жити за цим принципом усіх своїх рідних, близьких, друзів. Скільком вона допомогла знайти себе у житті – не перелічити…Завжди радіє успіхам інших, душа будь-якої компанії.

Це сьогодні Т.Гапоненко – відома у Богодухові успішна координаторка косметичної компанії «AVON», підприємець, перукар. А свого часу вона просто не побоялася взятися за ведення бізнесу, займалася навчанням і самоудосконаленням. Різноманітні курси: візажу, макіяжу, перукарства, швейної справи, бухгалтерські… Це все за її плечима.

Активна від природи, у  школі Тетяна була просто незамінною під час проведення свят, концертів, КВК. Її творчість і креативність допомагали зробити будь-який захід яскравим і феєричним. Тож не дивно, що ще з дитинства дівчина мріяла стати артисткою. Потім дорослішала, вирішила пов’язати долю з учителюванням. Тим паче, що й передумови для цього були всі – добре навчалася, була старостою, активісткою, користувалася неабияким авторитетом і в учителів, і в однолітків. Але у цю мрію втрутилися доля і випадок. Коли навчалася у восьмому класі, до школи приїхали агітатори з будівельного училища, красиво розповідали про важливу і потрібну професію будівельника, про БАМ… І Тетяна, недовго думаючи, окрилена мріями про щасливе майбутнє країни, яке вона будуватиме власними руками, вступає до харківського училища. Але, як кажуть, що Бог не робить – все на краще. Адже і професію будівельника отримала дівчина, що знадобилося не раз у житті, а головне – саме тут зустріла свою долю, кохання, майбутнього чоловіка  родом з Уралу – Юрія.  

Одружилися, разом з чоловіком-військовим пройшли і Німеччину, і Забайкалля… Там народилися і сини – Костя і Стас. Але доля повернула подружжя на батьківщину Тетяни, на Богодухівщину.

- Я щаслива жінка, - говорить Тетяна Миколаївна. – У мене гарна родина, сини – це моя гордість. Є уже й найбільша наша радість і розрада –онучка Настенька. У мене улюблена робота, у мене найкращі друзі.

Справді, що ще потрібно для щастя? Її чарівна посмішка, відкритість, щирість, уміння знайти підхід до кожного – це просто природжений дар, який дається не кожному. Тетяна – з когорти тих, хто любить віддавати, а не брати – це кредо її життя. А хто віддає – тому повертається сторицею. Передусім, добро і щирість. Ось таке замкнене коло. Тож хочеться цій чарівній, особливій жінці-сонечку побажати якнайдовше лишатися такою життєрадісною оптимісткою. Успіхів тобі, Тетяно, у всіх починаннях, міцного здоров’я та сили духу, жіночого щастя, радості у дітях та онуках, життєвого та творчого натхнення, віри, надії, любові та ще багато прекрасних нових звершень!

 

Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.