Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Соцпрацівник – чоловік

Опубликована 27-11-2012, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 34

Згодьтеся, дуже рідко серед представників такої особливої професії можна зустріти чоловіка. А ось у Хрущовій Микитівці я познайомилася зі справжнім помічником людей похилого віку – Ю.М.Явтушенком. Вже 4 роки Юрій Миколайович обслуговує тих земляків, які потребують сторонньої допомоги. Сьогодні на його, так би мовити, опікуванні, 12 земляків.

- Бути соцпрацівником мене змусило саме життя, - говорить чоловік. – Все життя я трудився водієм у колгоспі. Потім  господарства не стало. Куди йти у селі працювати? Тож, як кажуть, сама доля привела мене у цю професію. Але я аніскілечки не жалкую, робота мені подобається. Приємно  відчувати, що комусь потрібна моя допомога, і я з задоволенням  поспішаю до осель моїх підопічних. Звичайно, є такі питання, де потрібна «жіноча рука», приміром, побілка хати - і тут на допомогу поспішає дружина  Тамара Іллівна. 

Ю.М.Явтушенко розповів, як не так давно одна з його підопічних – А.Г.Андрієнко з вулиці Чернеччина звернулася до нього за допомогою у вирішенні наболілого питання – ремонту колодязя.

- Що я міг зробити? – говорить чоловік. – Село у нас розкидане, хати одна від одної розташовані на чималій відстані, допомоги чекати ні від кого.Тож вирішив звернутися за допомогою до районної влади. Та, в свою чергу - до керівництва БЕМЗУ - і в результаті проблему було вирішено. Працівники заводу оперативно і якісно почистили та відремонтували колодязь – тепер на нього і дивитися приємно, й воду брати. Тож велика вдячність тим людям, хто не лишився байдужим до нашого питання.

Цього дня випала нагода побувати у жительки Хрущової Микитівки М.М.Карєвої, яку обслуговує соціальний працівник. Майя Михайлівна не приховувала радісних емоцій :

- Юрій  Миколайович для мене як член сім’ї. З яким би проханням до нього не звернулася – він завжди з радістю допоможе. А ще він мені постійно приносить смачне молоко від своєї корови. І в дощ, і в сніг, і у сльоту поспішає він до нас, своїх підопічних. Є у мене іще добрі помічники з Богодухова – можна сказати, члени родини, які  постійно допомагають мені по господарству. Саме завдяки цим людям надвечір’я мого життя хоч трохи прикрашене.

Майя Михайлівна – особлива жінка. Це відчувається і у спілкуванні, і у поведінці. Адже вона народилася, зростала та жила у місті. Доцент вищого навчального закладу. І лише 20 років тому переїхала до Хрущової Микитівки. Але це тема - окремої розповіді.

- Це село - незвичайне, у ньому особлива аура, - говорить співрозмовниця. – Коли жила у Харкові, двічі на тиждень викликала «швидку». А тут, на свіжому повітрі, відчуваю себе і молодшою, і здоровішою. Звичайно, роки беруть своє, але коли і природа тобі допомагає, і поряд є добрі друзі – то світ здається милішим.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.