Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Він поєднав у собі любов і до справи, і до учнів

Опубликована 7-09-2012, 10:55 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Тому напередодні цього свята хотілося б сказати кілька хороших слів на адресу вчителя фізкультури з Братеницької школи, який поєднав у собі любов і до улюбленої справи, і до учнів.

Народився Сергій Миколайович Линник у с. Братениця Богодухівського району. Навчався у Братеницькій восьмирічній школі, яку закінчив з відзнакою.  Ще з першого класу він закохався у навчальний предмет «Фізична культура», і вже зовсім скоро ніхто у школі не міг уявити собі проведення спортивно-масових заходів без його активної участі. Здавалося б, з вибором майбутньої спеціальності заперечень не виникне. Однак амбіційний юнак вирішив піти іншими стежками. Тому по закінченні школи вступив до Харківського енергетичного машинобудівного технікуму. Закінчивши навчальний заклад, пішов служити на Північний флот. Три роки він милувався морськими просторами, опанував всі труднощі професії моряка.

Опісля, повернувшись до рідної домівки, Сергій Миколайович все одно вирішує повернутися до улюбленого захоплення з дитинства – вступає до Харківського педагогічного інституту і здобуває спеціальність «Фізичне виховання».

Молодий вчитель, маючи велике бажання працювати, без усіх вагань влаштовується на роботу в Братеницьку ЗОШ. З перших своїх професійних кроків С. М. Линник зарекомендував себе як ініціативна, цілеспрямована та відповідальна особистість. Його поважають учні, педагогічний колектив школи. Двадцять один рік він плідно працює на педагогічній ниві. Неодноразово був нагороджений грамотами відділу освіти РДА, райдержадміністрації та райради, а також грамотою Головного управління освіти і науки ХОДА.

Радо стає на душі Сергію Миколайовичу від того, що має він хорошого друга, колегу- однодумця, з яким тісно працюють. Це - О. І. Остахов. Разом вони створили об’єднану футбольну команду, здобутками якої щиро пишаються.

- Без сумніву, фізичне виховання на селі повинно бути. Необхідно прищеплювати молоді інтерес до спорту, заохочувати їх різними гуртками, - говорить Сергій Миколайович. - Користуючись нагодою, хочу привітати своїх колег з Днем фізичної культури та спорту і побажати нових звершень, енергії і толерантного ставлення учнів до вчителів. Також хочу висловити подяку директору СТОВ ім. Ватутіна О. М. Шубі за допомогу в організаційних питаннях, фінансових тощо.

У свою ж чергу, напередодні свята бажаємо вчителю фізкультури Братеницької школи С. М. Линнику доброго здоров’я, ентузіазму, нових перемог. І, знаючи, що Сергій Миколайович пише прекрасні вірші, бажаємо творчого натхнення, нехай спорт і поезія завжди надихають лише добрі справи.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.