Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Якщо єдина команда – то й справи йдуть на лад

Опубликована 31-08-2012, 09:21 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

У цьому впевнений депутат районної ради не одного скликання, відомий на Богодухівщині керівник – директор Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар»  М.Б.Пушкар.

Те, що довіра до таких людей, як Микола Борисович, справді висока – свідчить хоча б той факт, що його обрали депутатом богодухівці на 15-ти міських виборчих дільницях. За період роботи у цьому скликанні до Миколи Борисовича звернулося близько чотирьох сотень наших земляків. І те, що дуже часто можна почути добрі слова на адресу Миколи  Борисовича від вдячних виборців – теж немаловажливий факт. До речі, Микола Борисович до всього – член виконкому міської ради.

- Для мене і моїх колег-депутатів найважливіше отримувати не певні привілеї, ранги чи статуси, а, передусім, чути щирі слова вдячності від земляків, розуміти, що наші  добрі справи покращують життя громад, - говорить депутат. – Дуже важливо, що сьогодні і команда депутатів –міських і районних, і влада діють, як-то кажуть, в одному напрямку. Мені  приємно, що вже приблизно три роки поспіль наш завод отримує замовлення від місцевих громад на виготовлення дитячих і спортивних майданчиків, сміттєвих баків, а, значить, є підтримка місцевого товаровиробника – БЕМЗу. Кілька років тому з ініціативи тодішнього мера Богодухова В.М.Бєлого у нас почалася активна співпраця з міською радою, з’явилися замовлення на виготовлення продукції. Зауважу, що до цього жоден міський голова не виявляв такої ініціативи. Коли Володимир Миколайович став головою Богодухівської райдержадміністрації, то саме він сприяв тому, щоб сільські та селищні ради теж брали участь в аналогічних проектах, пов’язаних із виготовленням дитячих і спортивних майданчиків, контейнерів на нашому заводі. За це я дуже вдячний керівництву району в особі голови РДА В.М.Бєлого і голови райради Д.К.Тризни. Адже якщо говорити мовою цифр, то за минулий рік ми освоїли з міського бюджету близько 200 тис.грн., а цього року – удвічі більше. А це і є така важлива в наш час стабільність підприємства. Радує, що і сьогоднішнє керівництво міської ради на чолі з в.о. міскього голови Н.І.Олексенко теж активно співпрацює з заводом: тільки за поточний період цього року у рамках міні-проекту «Щасливе дитинство»  міська рада замовляла обладнання для дванадцятьох дитячих майданчиків по вулицях Короленка-Гоголя, Кривоносова, Руднєва, Пушкіна, Бєляєва –генерала Нікітіна, Свердлова, вулиці Жовтневій – провулку Жовтневому, вулиці Радянській,  с.С.Яр та ін. Зараз працюємо над виготовленням обладнання ще для  п’ятьох  майданчиків. Крім того, маємо замовлення від міської ради на оновлення ігрового обладнання для майданчиків дитячих садків. Користуючись нагодою, хочу сказати і про те, що весною ми разом з міською радою здійснили грандіозний проект: облаштували урочище Дем’янівка, облагородили місце відпочинку, змайстрували там альтанку. Тепер усі, а особливо діти і молодь, із задоволенням відпочивають на березі ставочка. Отож, справді, якщо єдина команда – то  й справи йдуть на лад.

Директор БЕМЗу М.Б.Пушкар і головний інженер О.І.Тесленко – відповідно депутати районної і міської рад – обговорюють процес

виготовлення спортивного майданчика, який буде встановлено зовсім скоро на вулиці Нікітіна нашого міста з ініціативи міськради.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.