Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Зі святами, шановні богодухівці

Опубликована 6-08-2012, 08:17 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 85

С.Я.Новіков хоч і живе у далекому білоруському Мінську, все ж на Богодухівщині відома людина, про нього не раз писала районна  газета.

Сергій Якович – генерал - майор авіації, у 1943 році визволяв наше місто від фашистів. Тоді ж на полі бою втратив свого кращого товариша, і лише у 2007-му, через 64 роки, приїхав на його могилу, щоб вшанувати пам’ять про нього. У 2009 році Сергію Яковичу заслужено присвоїли звання Почесного громадянина нашого міста. Не раз він бував на Богодухівщині. Сподіваємось, відвідає наше місто і  цього року. А сьогодні  Сергій Якович шле через газету свої найщиріші вітання богодухівцям з нагоди Дня визволення Богодухова від німецько-фашистських загарбників і Дня міста:

- Шановні, дорогі мої богодухівці! Я щиро вітаю вас з цими святами і шлю найтепліший привіт і щирі побажання з Мінська. У 1943-му Богодухів був повністю зруйнований… А які запеклі бої були біля вітряка, недалеко від залізниці! Скільки людей загинуло… І тільки завдяки наполегливій праці жителів району край було відбудовано. Приїхавши до вас у 2007-му, я був приємно вражений, який красивий, впорядкований став Богодухів. Познайомившись з тодішнім мером В.М.Бєлим, я ще тоді від чистого серця говорив, що жителям міста пощастило з керівником. А тепер, дізнавшись, що Володимир Миколайович став головою районної державної адміністрації, це ж саме можу сказати і всім мешканцям району. 

Хочу висловити слова вдячності вам, богодухівці, за любов і вірність рідному місту, за вашу працю і турботу про процвітання районного центру.

Нехай  місто Богодухів буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім‘ї наповнене душевним теплом, радістю і надією на краще!

Дорогі ветерани! Від усього серця зичу вам здоров’я, душевного тепла, добробуту ще на довгі щасливі літа. Честь вам і слава навіки!

А молодому поколінню жителів міста хочу побажати бути патріотами Богодухівщини, дбати про її красу і натхненно працювати на благо рідного краю.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.