Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Канівський скульптор Володимир Толстопятов - наш земляк

Опубликована 5-04-2011, 01:16 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Канівський скульптор Володимир Толстопятов  - наш земляк


Вже не перший раз ми пишемо про свого земляка Володимира Толстопятова, який народився в с.Степному, де до цього часу проживають його рідні. Володимир відомий на Україні скульптор. Найвагомішими творчими здобутками сорокатрирічного митця є скульптури з каменю Макарія Канівського і Покрови Пресвятої Богородиці, встановлені поблизу Успенського собору у Каневі.

Крім того, в його «арсеналі» багато скульптур, виконаних на замовлення знаменитих і багатих. Він виготовляв, зокрема, «льодяних» Дмитра Коляденка, Ані Лорак, Лілю Подкопаєву, «шоколадну» Валентину Семенюк-Самсоненко та ін.

Володимир Тостопятов суміщає роботу скульптора у київській фірмі «Айс-шок» і викладача Канівського училища культури і мистецтв.

Першу фігурку з дерева Володимир вирізав ще в дитинстві. Батьки і вчителі одобрили вибір хлопця навчатися на скульптора в Харківському художньому інституті. А через п’ять років навчання Володимир показав свій перший творчий доробок – у рідному селі Степному поставив монумент на честь воїнів, які загинули у Вітчизняній війні. Це була дипломна робота випускника. Цей пам’ятник і досі стоїть у селі.

Кар’єру скульптора Володимир Толстопятов розпочинав з різьби по дереву. Улюблена тематика – козаки і коні. Одного разу Володимиру потрапило дерево, котрому не менше тисячі років. Знайшли його під час риття котловану для будівництва Канівської ГЕС. Цей раритетний шматок деревини увіковічнився в образі українського козака на коні. Нині майстер освоїв найсучасніші техніки. Взимку працює здебільшого з льодом. Цього року брав участь у ІУ мистецькому фестивалі льодяних скульптур «КриЖталь-2011». Льодяні герої з відомих мультфільмів – Крокодил Гена і Чебурашка, Вінні-Пух і П’ятачок, Шрек, Троє козаків, романтичні купідони, лебеді і серця, а також льодяні гірки для малечі довго радували канівчан. Для створення льодяних скульптур пішло 150 льодяних блоків загальною вагою близько 15 тонн.

Володимир вважає, що натхнення для творчості йому дає дружина Марина, вона -художник, тож може і пораду дати, і бути неупередженим критиком.

- Марина – моя Муза,- каже Володимир. – На щастя, ми знаходимо розуміння між собою як митці. Кажуть, це буває нечасто, а ось у нас є. Під впливом Марини навіть почав малювати живопис.

Володимир вивчає Біблію. Він вірить, що віра, любов і мистецтво врятують світ.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.