Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Від неї віє теплом

Опубликована 11-03-2011, 11:52 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0
Від неї віє теплом


З цією особливою жінкою познайомилася випадково, коли вона, інвалід по зору, ділилася проблемами незрячих – про це писала наша газета не так давно у матеріалі «Маленькі незручності та великі проблеми незрячих»
Сьогодні хочеться розповісти про С.М. Бабак як про особливу жінку.

Перше, що мене вразило – ідеальний порядок у квартирі Софії Макси-мівни і спечений нею власноруч пиріг. Все вона робить сама, на допомогу рідко кличе когось. Перші помічниці її – онучка Руся і сусідка Свєта Фесенко. Звичайно, діти і рідні ніколи не лишаються байдужими, але вона все звикла робити сама. Її очі нічого не бачать, але руки впевнено роблять багато справ, та й сама вона весь час у русі, роботі, не сидить без діла. Уже 54-й рік (!) працює вона в УТОСі.

В її особистості одразу відчувається глибока сутність, інтелігентність. І це не випадково, бо народилась і зростала Софія Максимівна в Охтирці, у сім’ї знаних лікарів Агєєвих – Максима Васильовича і Юлії Романівни. Роки дитинства і досі згадує як найкращі у житті. Тоді вона іще частково бачила, тож зараз у неї в пам’яті залишились образи предметів і явищ. «І цим мені легше, ніж іншим незрячим, які не бачать від народження”, - говорить Софія Максимівна. Інвалід І групи, вона – справжній оптиміст, незважаючи ні на що, вірить у кращий завтрашній день.

Свого часу С.М.Бабак була активною учасницею художньої самодіяльності, спортивних змагань. Вона – ветеран спорту, в шашки грає з 1957 року, неодноразово і на міських, і на районних змаганнях посідала перші місця; свого часу посіла ІІ місце на обласних змаганнях. А як вона танцює вальс!

Пишається жінка своїми дітьми, а їх у неї аж п’ятеро – Людмила, Інна, Аня, Леся і Андрій. Немає, на жаль, уже 27 років її чоловіка Івана Володимировича, доброї і чуйної людини. Сама зростила дітей, поставила на ноги, вже й онуки є – Владислав, Денис, Руслана, які радують своїми успіхами бабусю. А правнук Іван – то найбільша її втіха.

Її тепла і світла вистачає на всіх, тож побажання добрій жінці – лише найкращі і найтепліші.

Т.ЧЕРНИШОВА

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.