Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

ЛИСТ З ФРОНТУ як дорога реліквія родини…

Опубликована 8-05-2016, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 85

ЛИСТ З ФРОНТУ як дорога реліквія родини…З Надією Марківною Яковлевою я познайомилися нещодавно в Івано-Шийчиному під час освячення купола і хреста на місцевому храмі. Вона разом із землячками прийшли на урочисту подію, всі раділи такому важливому для села дійству. Адже в Івано-Шийчиному ніколи не було свого храму, старожили пригадують, що свого часу, до війни, ходили молитися до братеницької церкви. Тоді, під час розмови, Надія Марківна розповіла, що й досі як реліквію зберігає лист батька з фронту. А днями вона разом зі своїм онуком Олексієм завітали до редакції з цим трикутником… Пожовклий від часу лист з фронту трепетно зберігають у родині, адже це –єдина згадка про їхнього прапрадіда, прадіда, діда, татуся…

Герої не вмирають

Опубликована 8-05-2016, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 85

Герої не вмираютьМинуло вже сім десятиліть і один рік, коли закінчилася Друга світова війна. Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили... Молоді хлопці гинули в страшних боях, не скуштувавши як слід життя… У Червоній Ниві живе Микола Григорович Подорожко, який так і не пізнав батьківського тепла, бо його тато загинув на війні. Григорій Вікторович Подорожко молодим хлопцем у 1939 році пішов до армії. До того працював механізатором. Традиції батька унаслідував і його син Микола, якому на початку війни було 6 років. У 41-му Миколу Григоровича доля закинула на Волховський фронт.

Заслужена нагорода - мужній Людині

Опубликована 24-07-2015, 11:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Заслужена нагорода - мужній ЛюдиніНе так давно ми розповідали про земляка Олександра Калія, який уже другий рік служить в АТО, і який став для всіх своєрідним прикладом мужності. Уявіть собі: у Сашка три поранення, дві контузії, перелом ноги, надрив ахіла… а він з власного бажання та ініціативи продовжує службу у третьому полку спецназу біля Донецького аеропорту. Днями мужнього чоловіка нагородили орденом «Народний герой України».

Олександр КАЛІЙ. Військовий медик з передової

Опубликована 24-04-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Олександр КАЛІЙ. Військовий медик з передовоїСказати, що земляк мене вразив своїми вчинками–то нічого не сказати. Гордістю проймаєшся, коли усвідомлюєш, що є у нас мужні чоловіки-захисники, які не на словах, а на ділі доводять свою любов до рідної землі, патріотизм. Одним з таких людей є і наш земляк Олександр Калій, який навчався у Богодухівській СШ №3, медичному коледжі, а тепер з дружиною і трьома дітьми живе у Харкові. Знаю особисто Сашу дуже добре, бо його родина мешкала в одному будинку з моєю у Степному. Часто спілкувалися з ним, його сестрою Яною. І, чесно кажучи, коли побачила в мережі інтернет матеріали, телепередачі про Олександра, військового медика із зони АТО з позивним «Док», то емоції просто зашкалювали. 

Щирі вітання і шана – ювіляру, визволителю Богодухова…

Опубликована 21-10-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Щирі вітання і шана – ювіляру, визволителю  Богодухова…Сьогодні святкує свій ювілейний, дев’яностий, день народження особлива і шанована людина, Почесний громадянин нашого міста, генерал- майор авіації, учасник визволення Богодухова від фашистських загарбників С.Я.Новіков. Всім, кому випало щастя знати і спілкуватися з Сергієм Яковичем, просто захоплюються ним і щиро шанують. Скромний, виважений, толерантний, доброзичливий, щирий, у якому немає ні крапельки пихи. Має ордени Леніна, Червоного Прапора, Вітчизняної війни II ст., Червоної Зірки, медалі за бойові заслуги, безліч медалей Союзу РСР. Під час війни йому було оголошено п’ять Подяк Верховного Головнокомандуючого за звільнення Курська, Бєлгорода, Харкова, Полтави, Кременчука. 

Квіти...Оплески...Овації...

Опубликована 29-08-2014, 14:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Квіти...Оплески...Овації...В день славного ювілею, нашого земляка, Заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки композиторів України, колишнього завідувача Богодухівського районного відділу культури - Василя Михайловича Тарана. А шанувальників його таланту в залі музичної школи зібралось чимало. Це і друзі, і родичі, і знайомі, колеги і всі, хто знайомий з ним особисто та його піснями, що заполонили душі співучих богодухівців. У виконанні аматорського народного хору «Українська пісня» прозвучала «Пісня про Богодухів», яка по праву стала музичною візитівкою міста. 

Валентині Сергіївні Шалімовій - 90 років! (відео)

Опубликована 7-11-2013, 20:00 в розділ Газета "Маяк" » Про людей
  • 0

Валентині Сергіївні Шалімовій - 90 років! (відео)Про Валентину Сергіїївну знає, напевно, чи не кожен житель Богодухівського району. Адже вона – учасник бойових дій, пройшла війну, можна сказати, з першого до останнього дня. Перемогу зустріла у місті Кенігсберг. Потім був Забайкальський фронт, Японська війна …Демобілізувалася лише у 1947-му. В.С.Шалімова одразу після закінчення Луганського медичного училища була призвана до лав Радянської Армії. Її бойовий шлях розпочався у Білорусіїї, у складі 20-ї армії. Брала участь у військових діях під Москвою, у районі Пскова, Бородіно, Можайська. Визволяла Білорусію, Литву, Східну Прусію.