Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Її щастя - у творчості

Опубликована 9-12-2010, 22:55 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0
Її щастя - у творчості


Сьогодні ми продовжуємо розповіді про людей, які живуть поруч з нами, захоплених, обдарованих, талановитих. Саме такою і є Марина Миколаївна Кіпріч, вчителька трудового навчання Богодухівського колегіуму №2.

Народилася Марина Миколаївна і все життя живе в Богодухові, навчалася в Богодухівських школах №3 і №1. З самого дитинства мала Маринка поруч з мамою Ніною Іванівною, швачкою, створювала моделі і шила одяг для своїх ляльок. У школі проявилась схильність Маринки і до малювання. І зараз вона згадує свого вчителя малювання Віктора Івановича Шигимагу, який побачив надзвичайні здібності у маленької дівчинки. “Як зараз, - згадує Марина Миколаївна, - пам’ятаю, як Віктор Іванович погладив мене по голові і сказав: «Малюй, дитинко, з тебе вийде толк”. Так з його легкої руки стала Марина малювати. Хто був у центрі дитячої та юнацької творчості, той бачив роботу Марини – біля гурткової кімнати велике панно, яскраве, життєрадісне, сонячне. Від нього навіть світліше стало в коридорі. Та й сама М.М.Кіпріч як сонячний промінчик, завжди усміхнена, вона ніби випромінює доброту. З нею приємно спілкуватися, Марина так захоплено говорить про свою роботу, про дітей, яких вона навчає прекрасному.

- Я з першого класу знала, що буду вчителькою, і саме вчителькою малювання або праці. Бо мені це подобалося, я вчила своїх ляльок красиво одягатися, придумувала і майструвала різні іграшки з того, що попадало під руки, - говорить М.М.Кіпріч.

Після школи два роки працювала піонервожатою в Богодухівській ЗОШ №1, а з жовтня 1994 року – керівником гуртка «Умілі руки» в ЦДЮТ. Невдовзі цей гурток переріс у клуб «Попелюшка», де дівчат навчають різним премудростям. Тут вони займаються аплікацією, бісеруванням, працюють з тканиною, папером, соломою, тістом. Вироби керівника клубу та його членів не раз демонструвалися на різноманітних виставках у місті та й за його межами. Неодноразово дитячі вироби демонструвалися на Слобожанському ярмарку, а Марина Миколаївна оформляла районну експозицію, проявляючи при цьому дизайнерські здібності.

Збулася і її дитяча мрія стати вчителькою. Заочно Марина Миколаївна за-кінчила Харківський державний педагогічний університет і отримала спеціальність – спеціаліст образотворчого мистецтва, майстер декоративно-прикладного мистецтва, дизайнер реклами. І вже два роки вона викладає трудове навчання у колегіумі №2. За цей короткий час Марина Миколаївна вже заслужила авторитет не лише серед учнів, а й серед своїх колег-вчителів, вже отримала дві грамоти від адміністрації школи та почесну грамоту від райдержадміністрації та райради. Але роботи цієї здібної жінки вдома у неї не побачиш, бо вона любить їх дарувати. Лише на кухні рушничок-лялька поки що не знайшов своєї нової хазяйки та красиві композиції з квітів у кімнаті.

«Марина дуже здібна, я б сказала, талановита дівчина, - говорить про Марину Миколаївну знана в районі майстриня Алла Іванівна Філіппова. - Вона з будь-якої дрібнички, яку пересічний громадянин і не замітить, зробить таку поробку, що очей не відведеш». І вона дійсно майстриня на всі руки, крім образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, Марина Миколаївна в’яже, вишиває, шиє…

І хоча доля не дуже прихильна до цієї жінки (вона ще дуже молодою залишилась вдовою з двома синами), Марина Миколаївна вважає себе щасливою жінкою. – Я щаслива, бо моє життєве захоплення співпадає з моєю професією, - говорить М.М.Кіприч. Вона вміла хазяйка, гарна мама і, взагалі, добра людина.

Старший її син Антон вже навчається на третьому курсі ХДПУ ім. Г.С.Сковороди, молодший Олег - у 8 класі Богодухівського колегіуму №2. У молодшого теж є схильність до малювання, він навчається в художньо-естетичній студії (кер. М.Й.Ємельяненко) музичної школи. Олег був одним із перших стипендіатів міської ради.

Тож знайомтесь – щаслива жінка, Марина Миколаївна Кіприч.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.