Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Клуб, де на вас чекають

Опубликована 26-08-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

У районному будинку культури нашого міста діє особливий гурток під назвою «Клуб завзятих рукодільників «Дивосвіт», який очолює Любов Подолінна.

Остання виставка робіт клубу була присвячена Дню міста. І, повірте, тут було на що подивитись, а ще більше – чому здивуватись! І дитяча група (від 9 до 17 років), і група дорослих (18+) учасників готували свої роботи дуже сумлінно. На цей раз на виставці були представлені панно та малюнки в різних техніках живопису, імітації мозаїки, чеканки та барельєфу. Та саме цікаве, що всі роботи виконані з підручних матеріалів. Наприклад, малюнки виконані будівельними барвниками на гіпсокартоні, мозаїка складалася з пінопласту, а барельєфні (об’ємні) панно виліплені з солоного тіста, звичайної шпаклівки або маси пап’є-маше. Та якби Любов про це не розповіла, сам би ніколи не здогадався, дивлячись на це розмаїття фарб та форм.

Головна мета клубу- не тільки навчитись творити красу, але і зуміти втілити придбані навики в повсякденному житті: прикрасити свій інтер’єр, виготовити подарунки для своїх близьких, або якусь функціональну річ. Учасники клубу, як малі, так і дорослі, – всі люди творчі, з особливим почуттям краси та гармонії. Окремо треба сказати про старших. Найактивніші – це Олена Тарасенко, Олександра Бальва та Валентина Кравченко. Любов вважає, що ці жінки – надзвичайно талановиті. Та проживши кращу половину свого життя, зважаючи на різні обставини, їх творчий потенціал залишився невикористаним, і зараз він дуже завзято знаходить свій вихід. Всі дитячі роботи теж дуже гарні. Не віриться, що це перший досвід цих хлопців та дівчат. Творчі здобутки Мікаели Нурі, Володі Осьмак, Даринки Копійки, Тетянки Пилипенко та інших – це предмет гордості керівника клубу Любові Подолінної.

Сама пані Любов дуже любить свою роботу. Жінка сповнена незліченною кількістю творчих ідей, позитивних емоцій та наснаги. Тож побажаймо їм усім великих творчих здобутків на радість людям!

Любов Подолінна щиро запрошує всіх охочих до «Клубу завзятих рукодільників», який працює в читальному залі районної бібліотеки в Будинку  культури. Телефон для довідок: 095-1717641. Там чекають на вас!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.