Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Родина Нечитайлів: «Хто працює, той може заробити, мати прибуток… і, зрештою, бути щасливим»

Опубликована 16-11-2012, 14:46 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Як відомо, вівчарством наші земляки займалися з давніх-давен. Саме ця галузь тваринництва забезпечувала селян найнеобхіднішим: із шкір та вовни виготовляли одяг. М’ясо і молоко були і лишаються цінними продуктами харчування.

Відрадно, що і зараз люди утримують овець, щоправда, поголів’я не таке чисельне, як було раніше. Однак не кількість головне, як запевняє родина Нечитайлів з с. Шейчино, а якість, і щоб улюблена справа була до вподоби.

Родину Нечитайлів односельці знають як скромну і працьовиту. З самого ранку і до пізнього вечора Наталія Михайлівна (фото 1) разом зі своїм сином Сергієм (фото 3), немов  бджілки - трудяться, як то кажуть, до сьомого поту.

Окрім свиней, качок, бройлерів, корів, вони утримують ще й овець. Та останнє – то хобі Сергія. Він вирішив відродити справу предків і полишати це заняття не збирається. Навпаки, у його планах збільшувати і збільшувати поголів’я овець. Сьогодні він утримує більше десятка тварин романівської породи, також є і мериноси, російські білі вівці.

Здавалося б, зараз сучасна молодь прагне покидати «домашні гнізда» і відлітати у великі міста у пошуках красивого життя. А Сергій, маючи вищу освіту, спеціальність інженера теплопостачання, вирішив залишитися вдома і займатися сільським господарством.

- Звісно, у мене було бажання працювати за спеціальністю. Однак на таку зарплатню, яку пропонували, вижити у наш час складно, - говорить С. Нечитайло. – І я став замислюватися над тим, щоб розпочати власну справу. Адже, працюючи на себе, можна забезпечити нормальне життя для родини та, зрештою, ні від кого не залежати. Отож, спробував розводити овець, тим паче, що ці тварини не потребують якихось особливих умов утримання і до того ж смачно приготовані страви з баранини загалом нічим не поступаються свинині. Тільки коштує все це значно дешевше.

Ось уже третій рік, як Сергій займається тваринництвом. Говорить, що попит на баранину є, тож у правильності обраного шляху не сумнівається.

- Взагалі, розпочинав з малої кількості голів, закуповував  овець у Сумській області. Сьогодні у моєму господарстві є три породи, проте здебільшого ставку роблю саме на романівську. Адже у цих тварин більший окіт, - продовжує розмову господар. – Звичайно, попит на баранину є здебільшого у великих містах, приміром у Харкові. У нашому ж місті не такий  жвавий інтерес. Та мене це аж ніяк не засмучує. Головне - знайти постійних клієнтів і просто любити трудитися. Звісно, робота ця непроста, проте і тут є свої переваги та позитивні моменти. Зокрема, нині відчуваю, що постійне перебування на свіжому повітрі та рух добре позначаються на моєму здоров’ї та самопочутті.

Чесно кажучи, дивлячись на вогонь, що горить в очах цього молодого чоловіка, думаю, що господар з нього буде відмінний. А вірним помічником у будь-якій складній справі для Сергія є його мати - Наталія Михайлівна. Ось уже понад 23 роки вона працює  секретарем Сіннянської сільської ради, 25 років є депутатом сільради. Це трудолюбива і цілеспрямована жінка, разом з сином вони долають усі життєві негаразди.

Як говорить родина Нечитайлів, хто працює, той може заробити і мати прибуток, утримувати родину і, зрештою, бути щасливим. Щиро бажаю їм здоров’я, щастя, процвітання і вітаю з Днем працівників сільського господарства

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.