Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Її золоті руки творять смачні шедеври (10 фото)

Опубликована 19-10-2012, 13:06 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Говорять, що людські руки стають “золотими” не від народження, а в результаті наполегливої праці. Кожна секунда, наповнена ділом, приносить відповідні дари. Згодом самовіддана праця стає способом життя, його невід’ємною частиною. Кажуть, якщо займатися улюбленою справою, то і людина стає удвічі щасливішою.

Наша землячка Ірина Мошенцова-Законова (а родом жінка із селища Шарівка) має багато захоплень, і кожному з них вона присвячує всю себе. Та все ж як справжня господиня найбільше полюбляє займатися випічкою. І робить це на професійному рівні.

За освітою Ірина фельдшер-акушер, працювала і в торгівлі. Однак перевагу віддала саме випіканню тортів. Це була її найулюбленіша справа ще зі шкільних років. Пригадує майстриня, як уперше пекла торт «Зебра». Скільки було хвилювань - і не передати. Та все ж  її шедевр видався смачним-пресмачним. А першим вчителем у цій нелегкій справі була для Ірини, звичайно, мама Любов Петрівна. «Найперший вчитель – це моя мама. Вона у мене майстриня. Любить готувати, оздоблювати… Мама також за освітою медик, а вдома на кухні – бог», - говорить донька.

Сьогодні Ірина  - фахівець, майстер випічки. Її кулінарні страви – це справжня творчість. Жінка має талант художниці і багату уяву. В оздобленні вона віддає перевагу фруктам, вважає, що це робить випічку веселішою і смачнішою. А щодо образів, то тут поєднує різні варіанти, і в кінцевому результаті - створює своє, особисте.

На щастя, мені випала нагода побачити творіння господині: зокрема, озеро з лебідками, білка на галявині, веселе левеня, торт у вигляді метелика тощо. Звісно, що всього не перелічити. Без сумніву, ця життєрадісна жінка має  великий талант у випічці, і багато земляків, які знають Ірину Мошенцову-Законову, однозначно погодяться зі мною.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.