Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Чарівні черевички для красивої жінки

Опубликована 7-03-2012, 12:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Кожна людина має якісь свої уподобання, і це дуже добре. Колекціонуючи чи то картини, чи то різні статуетки, чи то інші цікаві предмети – людина таким чином вивчає історію мистецтва, збагачує свій інтелектуальний рівень.

 

Нещодавно мені випала нагода познайомитися з молодою жінкою, яка протягом десяти років колекціонує прекрасні сувенірні черевички. Наразі колекція Ю. Євченко налічує 134 екземпляри. Земляки знають Юлію як хорошого вчителя КЗ «СНВК» і відмінного музкерівника ДНЗ №6.


- Чому саме черевички, і з чого все почалося? – ці запитання адресувала Юлії.

- Десять років тому я відпочивала у Феодосії. І ось одного дня, під час прогулянки по набережній, до мене підійшла невідома жінка і запропонувала купити в неї пару маленьких черевичок. Сказала, що такі сувенірні речі приносять удачу. З тих пір я немов зачарована.

 

Чари це чи ні – ніхто не знає. А що краса неймовірна - так це точно. Вдома у Юлії для колекції зроблені спеціальні полиці, на яких красуються різноманітні черевички. Також добре оздоблена арка, на якій можна побачити дійсно ексклюзивні речі. А це: черевички у вигляді ялинкової прикраси, пляшка-черевичок, годинник черевичок, є також гольниця, вази, відкривачки, попільнички, запальнички, кришталеві чарки у вигляді черевичок, оригінальні туфля-підставка для обручок, туфля-манікюрний набір, навіть ювелірні прикраси є. Всього і не перелічити.

 

Зізнається Ю. Євченко, як одного разу довелося їхати за кришталевими черевичками аж у Бєлгород. Звісно, і обійшлися вони їй у чималеньку суму.  У колекції жінки є речі і з Польщі, і з Росії, і з Франції, і з Арабських Еміратів, і Німеччини, і, звичайно ж, з України.

-  Мрію, аби всю цю красу доповнили черевички вісімнадцятого століття. Сподіваюсь, що моє бажання колись здійсниться, - посміхаючись сказала Юлія.

 

Звісно, що придбала всю цю красу вона не сама. Дарували друзі, рідні, знайомі. Навіть син Єгор намагається зекономити кишенькові гроші, аби купити матусі нову пару оригінальних черевичок. Зараз колекціонерці зручно замовляти ексклюзив по Інтернету.

 

- Юліє, скажіть, будь ласка, а, окрім цього захоплення, що ще любите?

- Люблю вишивати, звичайно, коли є вільний час. До речі, вишивати мене навчила моя подруга Олена Коваль. А ще мені подобається зелений туризм.

 

- Знаю, що Ваша мама, Галина Антонівна, колекціонує різні фігурки із онікса.

- Так, це правда. Іноді я їй дивуюсь. Отримуючи лише одну пенсію, вона ще умудряється купувати досить недешеві речі. Взагалі, хочу сказати, що колекціонером краще не ставати. Тому що це захоплення настільки оволодіває людиною, що потім тяжко зупинитися.

 

Можливо, в деякій мірі, Ю. Євченко має рацію. Та, коли бачиш таку красу у когось, виникає бажання створити щось подібне і в себе. Адже хочеться вирізнитися з-поміж інших. До того ж такі колекції є своєрідною «родзинкою» домівки.

 

Мені приємно, що я познайомилася і поспілкувалася з такою цікавою у своїх захопленнях людиною. Погодьтеся, це ж прекрасно, коли людина не занурюється у сірих буднях, а, навпаки, прагне до чогось кращого.

 

За словами Юлії, це хобі буде у неї завжди. Де б вона не була, у першу чергу поспішає у сувенірні магазини, аби придбати щось новеньке, ексклюзивне.

 

У переддень жіночого свята Ю. Євченко бажає своїм колективам - КЗ «СНВК» на чолі з О. Ховановою та ДНЗ №6 на чолі з В. Бондар справжнього жіночого щастя, любові, добра. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

 

 У свою ж чергу, хочу побажати своїй співрозмовниці залишатися й надалі такою енергійною, життєрадісною, жіночною. Хай множиться щастям Ваше життя, кохайте і будьте коханими.

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.