Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Казковий двір Ольги Матвіївни

Опубликована 22-07-2011, 14:15 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 85
Побувавши нещодавно у дворі жительки вулиці Заводської, що у нашому місті, просто-таки вкотре пересвідчилася, які ж у нас надзвичайно творчі і працьовиті земляки.

У О.М.Світличної, а саме про неї мова, двір зовсім невеликий, але вона зуміла облаштувати його так, що він насправді перетворився у казкове подвір’я з оригінальними квітниками і цікавими персонажами –гіпсовими журавлями, курками, зайцями, їжачками, качками, грибами, навіть гномами… Дивишся на цю красу - і не намилуєшся.

- Квіти - це для душі, - говорить господиня. - І мама моя вирощувала, і я люблю. Коли вийдеш на вулицю - їхнє розмаїття милує око і душу.

Тут же, у дворі, Ольга Матвіївна власноруч створила розарії, де каміння у гармонійному поєднанні із рослинами уособлює куточок природи.

І навіть альтанка вся уквітчана шикарними різнокольоровими петуніями.

А на маленькому городі теж все до ладу, бо, як кажуть, квіти-для душі, а овочі- до столу. Завдяки працьовитим рукам господарки вся городина –високоврожайна, тож всього вистачає. Тут же є і витвір фантазії жінки- своєрідний столик зі стільцями з березових пеньків, де можна посидіти відпочити, попити чаю, поснідати чи повечеряти, порадіти спілкуванню з природою.

Все своє життя Ольга Матвіївна провчителювала у Воскресенівці і Матвіівці (до речі, викладала фізичну культуру), у Богодухові живе десятий рік. За плечима - роки і досвід, але творчість не полишає її, і в цьому її молодість. А ще допомагає жінці лишатися молодою, енергійною і завзятою внутрішня наснага, підтримка дітей та онуків, участь у хорі.

- Я дуже люблю життя. У людях найбільше ціную чесність, порядність і правдивість, — розмірковує жінка. - Людина живе так, як Бог дав, яка їй випала доля. Але головне, щоб у будь-якій ситуації вона залишалася людяною.

З цим не можна не погодитися. А Вам, Ольго Матвіївно, довгих років життя і залишатися такою ж життєствердною оптимісткою.

Казковий двір Ольги Матвіївни

Казковий двір Ольги Матвіївни

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.