Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

С. Волькова:Хобі стало її бізнесом

Опубликована 9-06-2011, 21:44 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0
Майже у кожної людини є своє захоплення, а в декого воно навіть не одне. Хтось захоплюється живописом, хтось випічкою, вишиванням… А моя сьогоднішня гостя - С. Волькова - дуже любить в’язати на спицях і плести гачком.

Коли спілкувалася зі Світланою, зрозуміла, що вона належить до когорти тих людей, які, щось вміючи добре робити, намагаються цього навчити інших. А ще з нею цікаво тому, що ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно навчається чогось, бо любить справу, якій присвячує весь свій час. Вона вміє бути вимогливою (передусім, до себе), відповідальною і діловою.

Ще школяркою Світлана захопилася в’язанням на спицях та плетінням гачком. Постійно відвідувала гуртки, удосконалювала свої знання і уміння. Звісно, як і всі дівчата, вона також хотіла бути гарно вдягненою. От і намагалася, так би мовити, «виділитися із натовпу» і вразити всіх своїм вбранням, яке дуже вдало виготовляла своїми руками. Не відразу всього навчилася – довелося попрацювати! Та завжди виручало вміння і бажання вчитися. Все, що відчувала, прагнула перенести на власні вироби.

Маючи вже родину, вступила до будколеджу. Навчання у коледжі Світлані було до душі, та одного не вистачало їй – її захоплення. Мабуть, ця пристрасть залишилася в ній ще з дитинства. Світлана не уявляла себе усе життя за якоюсь іншою справою. І вже тоді вона зрозуміла, що її непосидючу творчу вдачу треба розвивати далі. Серйозно поставитися до свого захоплення. Інтуїція не підвела.

Через друзів, знайомих у Світлани почали з’являтися клієнти. Замовлення були різні: кому бажалося плетену кофтину гачком, чоловікам – светр, для дітей – чарівні шапочки, панчохи. З посмішкою жінка пригадала про своє перше замовлення - светр, тоді вона навчалася в 10 класі. А винагородою за її працю стала коробка цукерок «Вечірній Київ».

І так поступово, вдосконалюючи техніку роботи і застосовуючи власну фантазію, її руками було зроблено чимало красивих речей. Кожен виріб виявився неповторним, тому що був зроблений з натхненням та від серця.

Сьогодні ж майстриня має багато замовлень, її речі користуються попитом і в Києві, Москві, Новосибірську, Харкові.

Тож досягнувши певної майстерності, жінка вирішила навчити цього чудового ремесла і своїх знайомих. Шляхетність, елегантність та стиль – всі ці якості, шановні читачі, ви можете побачити у відділі однієї з богодухівських крамниць. До речі, 1 червня у С. Волькової було свято. Адже саме рік тому вона відкрила цей відділ. Як на мене, це вірний крок. Адже мало кому посміхається доля, щоб своє хобі перетворити у бізнес.

Завітавши до її відділу, ви зрозумієте, що вироби, створені Світланою, справді неповторні. Якщо хтось захоче замовити оригінальну річ за власним ескізом - жінку це не страшить. Тому що її золоті руки і багата уява можуть створити найекстравагантніший витвір.

А ще жінка переконана, що нескладні речі зможуть зробити не лише дорослі, а й діти. У Світлани є двоє дітей – син Діма та донька Аліна. Звісно, хлопців таким захопленням не зацікавиш, а от дівчат можна. Радо на душі стає у С. Волькової від того, що у її доньки є також бажання вчитися в’язати, є той вогник, який колись відчула у собі сама.

Наостанок своєї розповіді хочу сказати, пам’ятайте, що рукотворний витвір може стати чудовим подарунком для близьких і друзів. Тож втілюйте у життя свої задуми, створюйте красу навколо себе!

С. Волькова:Хобі стало її бізнесом

С. Волькова:Хобі стало її бізнесом

Ю. Ворвуль (зліва) також захоплюється в’язанням.
Часто звертається за порадами до Світлани.
Говорить, що С. Волькова - це справжній “ас” свого діла.

С. Волькова:Хобі стало її бізнесом

С. Волькова:Хобі стало її бізнесом

С. Волькова:Хобі стало її бізнесомЯ. ФЕДОРЧЕНКО

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.