Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Йога – нові простори життя і мислення

Опубликована 3-08-2016, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 85

Йога – нові простори 	життя і мисленняНещодавно ми зустрілися з цікавою людиною - Надією Афанасьєвою, переселенкою з Луганської області, жінкою, яка в усьому намагається знаходити позитив. Населений пункт, де вона жила з чоловіком і двома прийомними дітьми, зараз знаходиться в буферній зоні. Тож вона разом з дітьми виїхала до Харкова. Хоча й було страшно кидати своє житло, та турбота про безпеку життя дітей змусила вирушити у невідомість. Але завжди знайдуться люди, які готові підтримати у важку хвилину навіть незнайому людину. Надія вдячна волонтерам залізничного вокзалу, жителям Харкова, які надавали їм допомогу. Через деякий час вони переїхали до Сінного, де їх теж привітно зустріли.

Клуб, де на вас чекають

Опубликована 26-08-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Клуб, де на вас чекаютьУ районному будинку культури нашого міста діє особливий гурток під назвою «Клуб завзятих рукодільників «Дивосвіт», який очолює Любов Подолінна. Остання виставка робіт клубу була присвячена Дню міста. І, повірте, тут було на що подивитись, а ще більше – чому здивуватись! І дитяча група (від 9 до 17 років), і група дорослих (18+) учасників готували свої роботи дуже сумлінно. На цей раз на виставці були представлені панно та малюнки в різних техніках живопису, імітації мозаїки, чеканки та барельєфу. Та саме цікаве, що всі роботи виконані з підручних матеріалів.

Юний земляк – справжній господар

Опубликована 29-07-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Юний земляк – справжній господарКажуть, що розведення кроликів у домашніх умовах є прибутковою і відносно простою справою, яку легко почати і розвинути до серйозних масштабів. У нашому місті, та й в районі зокрема, багато хто займається розведенням кролів різних порід. Нещодавно мені довелося побувати у домоволодінні добре знайомої родини Калашнікових, які проживають у Богодухові. Знаю, що Калашнікови вирощують кроликів вже не один рік, і справа їм ця дуже подобається. Та найбільше полюбляє поратися біля «пухнастих» син Дмитро (фото). Саме з ним і спілкувалася про їхнє захоплення.

Євгеній Назаренко: «Яке щастя, коли поруч вірний пес…»

Опубликована 20-02-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Євгеній Назаренко: «Яке щастя, коли поруч вірний пес…»  Сьогоднішня розповідь під рубрикою «Світ захоплень» - про людину з досить особливим захопленням, кінолога з величезним досвідом роботи. Мова йде про відомого у нашому краї дресирувальника собак – Євгена Назаренка. Близько тридцяти років він займається улюбленою справою, незважаючи на свій досить молодий вік. Слухаючи Євгена, розумієш, що він справді одержимий своїм захопленням. Про собак, дресирування, випадки з життя своїх чотирилапих друзів, тестові випробування кавказького вовкодава може розповідати нескінченно... 

Композиції з цукерок – ексклюзивний та незвичайний подарунок

Опубликована 14-02-2015, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Композиції з цукерок – ексклюзивний та незвичайний подарунокІ це дійсно так. Адже отримати у дарунок композицію з цукерок набагато цікавіше, ніж просто задовольнитися набором солодощів. До того ж таке захоплення може стати хорошою бізнес ідеєю. Необхідно лише проявити чималу креативність, також потрібні деякі фінансові витрати і, передусім, хороші організаторські здібності. Нещодавно я познайомилася з жителькою Богодухова Юлією Сергіївною Мелюх, котра творить прекрасні подарунки із цукерок. У цій справі, як зізнається сама Юлія, вона початківець. Втім, впевнена, що букети та композиції із цукерок – оригінальний подарунок і жінкам, і дітям та навіть чоловікам. Захопитися ж такою справою Юлію Сергіївну надихнула її донька Улянка. 

Її руки творять справжню красу

Опубликована 7-02-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Її руки творять справжню красуТворчу майстриню з Богодухова Тетяну Леонідівну Балановську знаю вже багато років, ще зі шкільної парти, оскільки навчалися в одному класі. Творити красу власними руками, то було її хобі. Тетяна уміє красиво і малювати, і ліпити, і декорувати тощо. Одним словом, її руки творять справжню красу, на яку хочеться дивитися і дивитися. Нещодавно довелося побувати у приміщенні її власної піцерії, що в центрі міста, і познайомитися з її новим хобі. Тетяна Леонідівна захопилася стародавньою технікою, що прийшла до нас із середньовічної Європи, - декупажем. Чесно кажучи, відірвати очі від її робіт, що прикрашали стіни будівлі, було важко, настільки красиво були розписані фарбами керамічні тарілки звичайні дзеркальні елементи з люстри.

Розведення страусів – захоплення душі

Опубликована 2-02-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Світ захоплень
  • 0

Розведення страусів – захоплення душі  З родиною Куркових – Тетяною Миколаївною та Михайлом Вікторовичем - познайомилися ще минулого року під час робочого візиту у Червононивську сільську раду. Подружжя, без перебільшення, працелюби. Вирощують чимале поголів’я свиней, є і захоплення до душі. Саме про улюблене захоплення і йтиме далі мова. Зайнятися вирощуванням екзотичного птаха – страуса, то була мрія Тетяни Миколаївни. Отож, порадившись з чоловіком, вирішили спробувати. За маленькими страусенятами їздили аж в Київську область. Купили з три десятка місячних пташок і привезли їх на Богодухівщину.