Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Євген Приходько: «Х-фактор став для мене своєрідною школою життя».

Опубликована 7-02-2011, 22:15 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Євген Приходько: «Х-фактор став для мене своєрідною школою життя».


Нещодавно вдалося поспілкуватися з Євгенієм Приходьком – полковомикитівським хлопцем, який прославив Богодухівщину на «Х-факторі».

- Женю, передусім, від імені читачів вітаю тебе і твою команду «Діти капітана Гранта» з успіхом у проекті «Х-фактор».
- Дякую. Приємно, що і «Маяк», і жителі району не лишилися байдужими до наших виступів, і активно підтримували своїм голосуванням. Саме наші шанувальники дали нам можливість протриматися у дев’яти ефірах СТБ.
Користуючись нагодою, дякую усім землякам, хто вболівав за мене, особливо батькам – мамі і тату, вчителям, друзям, однокласникам, усім полковомикитівцям.

- Скажи, що дав тобі особисто «Х-фактор»?
- Участь у цьому проекті, передусім, дала мені можливість піднятися на сходинку вище у творчому плані. «Х-фактор» для мене став своєрідною школою життя.

- Чи змінилось твоє життя? Як сприйняли твій успіх друзі?
- Сказати, що моє життя змінилося «до» і «після» - це нічого не сказати. Адже багатюща практика, спілкування з професіоналами у музичній сфері дали можливість мені і всім конкурсантам постійно самоудосконалюватися, прагнути вершин.

- З ким найбільше подружився на проекті? І, взагалі, які були конкурсанти?
- Кожен конкурсант, як і кожна людина, є особливим і має свій х-фактор. Приємно, що у постійному спілкуванні не відчувалося ні краплини зверхності, всі – звичайні, прості люди. І дружили ми всі, особливо з Олексієм Кузнєцовим. Гарний, добрий, талановитий юнак. Тому перемога його заслужена.

- Що найбільше запам’яталось із вашого з хлопцями життя у тренувальному таборі під Києвом?
- Багато є чого згадати. Але врізалося у пам’ять, передусім, те, що за 3 дні тренувань довелося поспати всього близько 4-х годин. Графік підготовки до виступів був дуже напруженим. Але скажу чесно: втома була приємною, бо займалися улюбленою справою.

- Євгенію, скажи чесно, не важко працювалося з Серьогою? Адже, без сумніву, він суворий і вимогливий учитель.
- Так, він такий. Але водночас Серьожа принциповий і чесний, людина слова. І головне - він справедливий. Спочатку ми почувалися дещо напружено, але чим далі – тим більше ми зближувалися. І сьогодні можу точно сказати: Серьога, наш старший брат по духу.

- Знаєш, дивлячись телепередачу, приємно було відчувати, навіть охоплювала гордість, що наш земляк з Богодухівщини прославився на всю Україну. А сам ти скучав за своєю малою батьківщиною? І що ти відчуваєш зараз, коли після тривалого періоду ступив на рідну полковомикитівську землю?
- Ці відчуття важко передати. Я справді всією душею скучав за своїм селом, за його красивою природою, за рідними, земляками, за кожною знайомою дрібницею. Спогади про рідний край завжди дають мені натхнення і наповнюють приємними емоціями. Я приїхав додому буквально на день, але збагатився позитивним зарядом надовго.

- Які в команди «Діти капітана Гранта» плани на майбутнє?
- У нас з друзями попереду багато роботи, адже шлях до успіху і визнання нелегкий. Плануємо випустити кліп, записати альбом, де будуть і наші авторські пісні.
Разом з конкурсантами проекту будемо виступати. Плануємо цього літа відвідати і Полкову Микитівну. Навіть Сосєдов виявив велике бажання при їхати у моє рідне село. Тож до зустрічі.

- До зустрічі. Чекатимемо з нетерпінням. А тобі і твоїм друзям побажання від усіх читачів здоров’я, щастя, творчої наснаги.

Євген Приходько: «Х-фактор став для мене своєрідною школою життя».

Євген Приходько у П.Микитівському дитсадку

Коментарі:

Додати коментар
  • serg

  • 10 марта 2011 22:09
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 9.03.2011
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 1
  • Публикаций: 0
^
Женечка, Антошка и Женя молодцы! Я переживала и голосовала за них с самого начала Х-фактора. Желаю ребятам отличного продюсера, большой сцены и всеобщего признания! Не падайте духом, боритесь дальше в мире шоу-бизнеса. Вы нам нужны!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.