Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

І. О. Чепурний: «Дільничний інспектор – захисник і порадник»

Опубликована 6-02-2011, 11:18 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
І. О. Чепурний: «Дільничний інспектор – захисник і порадник»


І. О. Чепурний, 1987 р. н., старший лейтенант міліції, посада – дільничний інспектор. В органах внутрішніх справ працює з 2007 року. На його обслуговуванні південно-східна частина міста, територія, яка обмежується вулицями Харківська, 8-го Мехкорпуса, Піщана, Лозівська, Молокова, Дерегуза та інші. Також обслуговує с. Лозова, с. Заброди (Забродівська сільська рада).
Прийом громадян проводить у вівторок з 9-ї до 13-ї години, четвер з 17-ї до 21-ї години та субота з 11-ї до 17-ї години.


Хороший дільничний – той, кого мешканці обслуговуваної ним території знають, принаймні, в обличчя… Двоє перехожих похилого віку (прізвища не вказую за власним бажанням громадян), яких я зустріла на вулиці Харківській, повідомили, що їх дільничний інспектор І. О. Чепурний – людина порядна і чесна. Вони не мають претензій до правоохоронця.

За нетривалий час Ігор Олександрович на займаній посаді заслужив авторитет своєю повсякденною працею, професіоналізмом та уважним ставленням до людей.
Як зазначає І. О. Чепурний, професія дільничного – одна із найважливіших і найвідповідальніших серед інших міліцейських професій. Дільничний інспектор має надзвичайно широке коло посадових обов’язків, ритм його робочого дня досить напружений. Постійно психологічні та фізичні перевантаження роблять їхню професію надзвичайно нелегкою.
Кожного дня він поспішає до осель громадян, де потрібно розглянути ту чи іншу справу. Дільничний усвідомлює: щоб володіти обстановкою на дільниці, потрібно, насамперед, налагодити співпрацю з населенням.
Велику увагу І. О. Чепурний приділяє профілактиці підліткової злочинності та наркоманії.
Не залишаються поза увагою Ігоря Олександровича і літні люди, які не так вже рідко стають жертвами шахраїв. Поява на дільниці незнайомців, підозрілих осіб чи «чужого» автотранспорту завжди насторожує, тому дільничний постійно наголошує на необхідності інформування його у всіх подібних випадках. І тут на допомогу приходять активісти, котрі є на кожній дільниці, які він обслуговує. Тож роботи в дільничного вистачає.
А вдома на нього чекають його рідні, які завжди підтримують і допомагають йому, перш за все, морально.

Я. Федорченко

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 22.09.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 8
  • Публикаций: 0
^
Господин(жа) Федорченко, разрешите к Вам обратиться с просьбой! Есть ли у Вас возможность взять коментарии у этого правоохранителя об его работе над "профілактикою наркоманії", что он конкретно сделал для того, чтоб на его участке не барыжили зельем и травой, кого он поймал на "гарячем" и так далее....
Заранее благодарен)))))
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.