Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Йому було б лиш 60…

Опубликована 29-01-2011, 20:23 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Народився 29 січня 1951 року в м. Харкові.
Помер 17 січня 2007 р.
З 90-го по 94-й - Євген Кушнарьов - народний депутат України.
З 1990-го по 1998-й - голова Харківської міськради.
З 1996-го по 1998-й - глава Адміністрації Президента України.
Грудень 2000- лютий 2005 рр. -голова Харківської обласної ради; з жовтня 2000 року по лютий 2004 року – голова Харківської обл-держадміністрації .
Кандидат економічних наук, академік Академії муніципального управління.
Мав державні нагороди України і орден Почесного легіону.
Був одружений, виховав уже дорослих сина і дочку.


29 січня 2011 року відомому політику-харків’янину Є.П.Кушнарьову виповнилося б всього 60 років…
Без сумніву, багато добрих справ на його рахунку, і для нашого району зокрема. І було б несправедливо не згадати цю визначну особистість.
Своїми спогадами редакція газети попросила поділитися Д.К.Тризну, голову Богодухівської районної ради, який працював у той час головою Богодухівської районної державної адміністрації. Дмитру Кириловичу довелося трудитися з Євгенієм Петровичем пліч-о-пліч не один рік.

- Це була особлива людина, - говорить Д.Тризна.- Здається, він не був байдужий ні до чого. Все його хвилювало, за все він вболівав, був справжнім патріотом Харківщини. Вважаю, мені пощастило, що довелося працювати разом з Євгенієм Петровичем. Він завжди говорив : «Я не люблю пристосовуватися ні до життя, ні до обставин». На все у нього була своя власна система поглядів. «Для мене формула гармонії з навколишнім світом полягає в можливості самореалізації. А досягаю її вищого рівня, звісно ж, у сфері публічної політики, управ-лінської діяльності, у спілкуванні з людьми та природою»- говорив він неодноразово під час розмов та інтерв’ю.

Слід відмітити, що Євген Петрович мав значний управлінський і політичний досвід. Творчий підхід до вирішення проблем області і районів, широке залучення науковців та практиків-професіоналів з місць, чіткі і реальні рішення, ефективний контроль за виконанням були характерними рисами в його роботі.

Важливою рисою Є.П.Кушнарьова було вміння оперативно, але зважено, з урахуванням всіх обставин та майбутніх перспектив, приймати кардинальні рішення.

Так, після особистого огляду недобудованого корпусу районної лікарні, незважаючи на складний в той час фінансовий стан, Євген Петрович підтримав ініціативу району щодо прискореного завершення цього будівництва. Він не лише підтримав ініціативу району, а й надавав постійну фінансову допомогу, контролював хід робіт на об’єкті. Саме завдяки рішенню Є.П.Кушнарьова, що було тоді прийняте, сьогодні район має одну з найкращих лікарняних споруд в області. З його ініціативи та безпосередньо з його участю на території лікарні був проведений суботник по благоустрою, в якому взяли участь спеціалісти облдержадміністрації. Євген Петрович ставив за мету, щоб Богодухівська районна лікарня відповідала стандартам сучасної лікарні, була забезпечена новітнім діагностичним обладнанням. Тому ще під час будівництва було придбано частину медичної апаратури.

З підтримки Євгена Кушнарьова було виділено кошти і проведено ремонт дорожнього покриття на площах Червоній, Кірова, Леніна в центрі Богодухова, по вулицях Леонова, Шевченка, Пушкіна, від чого одразу змінився вигляд нашого міста.
Завдяки підтримці колиш-нього голови Харківської облдержадміністрації здійснювалася газифікація населених пунктів району, велося будівництво культурно-освітнього комплексу в с.Губарівка.

Велику увагу приділяв Євген Петрович розвитку сільського господарства, не раз він бував на полях Богодухівщини, спілкувався з аграріями, вислуховував їхні проблеми, допомагав їх вирішити .

Щоразу, відвідуючи район, Є.П.Кушнарьов обов’язково здійснював візити на промислові підприємства. Він завжди справедливо вважав, що їхня робота дуже важлива для розвитку району, адже саме вони забезпечують надходження до місцевого і державного бюджетів. Щотижня на цю тему велися розмови з головами райдержадміністрацій.

Пам’ятаю, як під час відвідин місцевого шкірзаводу Євген Петрович був приємно вражений з приводу того, що підприємство живе і розвивається, придбало нове іноземне обладнання, в той час як славнозвісна харківська фабрика «Більшовик» припинила своє існування. Приємно здивувався він і тоді, коли відвідав щойно відкритий «Елітан» : як у нелегкий час богодухівські підприємці змогли витримати конкуренцію і гідно працювати у сучасних ринкових умовах.

Не раз був Євген Петрович на святкових заходах у місті і районі, йому подобалося наше місто. І сьогодні дуже прикро усвідомлювати, що вже чотири роки, як Євгена Петровича немає поруч з нами. Але Богодухівщина ніколи не забуде його добрих справ.
Шок і гіркоту відчула величезна кількість людей, довідавшись про трагічну загибель Євгена Кушнарьова. Не тільки його соратники, а й непримиренні опоненти, а також безліч людей, абсолютно байдужих до сфери високої політики. Ця смерть нагадала про те, що нікому не дано знати, коли завмре стрілка твого годинника, і ніколи не рано замислитися, яким буде залишений тобою слід. Про те, що за щоденною рутиною можна забути зробити щось таке, що давно планував зробити, і це «щось» із погляду вічності, в яку пішов Євген Кушнарьов, незрівнянно значиміше, ніж багато такого, що роками сповнювало наше життя...


Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Йому було б лиш 60…

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 22.09.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 8
  • Публикаций: 0
^
ага, он еще Домостроительный комбинат роздерибанил
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.