Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

В.М.Чалий: ”Дільничні завжди на посту!”

Опубликована 23-01-2011, 22:16 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
В.М.Чалий: ”Дільничні завжди на посту!”


В.М.Чалий, 1986 р.н., лейтенант міліції, посада – дільничний інспектор. В органах внутрішніх справ – з 2010 р. На його обслуговуванні - північно-західна частина міста, територія, яка обмежується вулицями Шевченка, Пушкіна, мікрорайонами Попівки і військової частини. Серед вулиць, які обслуговує дільничний: Охтирська, Урицького, Замісцева, Радянська та інші.
Прийом громадян проводить у вівторок, четвер та суботу, з 9-ї до 13-ї години.


Нещодавно в газеті «Маяк» було започатковано нову рубрику «Знайомтесь, ваш дільничний». Вважаємо, що ця тема викличе зацікавленість у наших постійних читачів. Також запрошуємо до співпраці і вас, шановні поціновувачі газети. Якщо у вас є бажання розповісти про свого дільничного, про його негативні чи позитивні якості, то надсилайте нам свої розповіді або ж приходьте до редакції, поспілкуємось.

Кожен з нас знає, наскільки важливо знайти своє місце в житті, займатися справою, котра до душі, самоствердитися у професійній царині.
Наприклад, мені цікаво, що ж керує людиною у виборі такої нелегкої професії, як міліціонер? Мій сьогоднішній співрозмовник – В.М. Чалий – розповідає, що справжнім правоохоронцем можна стати тільки за покликанням або за волею долі. У міліцію В.М.Чалий ішов свідомо.

- Валентине Михайловичу, розкажіть, що саме Вас приваблює у роботі дільничного?
- Мушу сказати, що робота дільничного інспектора міліції досить складна. Чи не кожен громадянин хоча б одного разу в житті опинявся в ситуації, коли було необхідно звернутися до дільничного. Як правило, його роботу громадяни належно оцінюють лише тоді, коли на них “валяться” біди чи негаразди. У такому разі громадянам може допомогти людина в погонах, яка є найближчою до них. Робота дільничного – це, перш за все, спілкування з людьми: кожного вислухати, вжити заходи до вирішення проблеми, дати слушну пораду. Саме це і приваблює. Ти постійно у русі і постійно в роботі.

- Які завдання ставляться перед дільничним інспектором міліції?
- Найперше – це профілактична робота серед населення з метою недопущення правопорушень і злочинів. Адже якщо дільничний сумлінно ставитиметься до своєї роботи і спілкуватиметься з громадянами, то багатьох злочинів можна уникнути. А, отже, і зменшити навантаження на інші служби. Крім того, дільничний повинен володіти оперативною обстановкою на своїй дільниці. Адже часто трапляються крадіжки, бійки, напади. Завдання дільничного – втрутитися, залагодити конфлікти, не дати йому розгорітися. На плечі дільничного лягає робота і з особами, які перебувають на обліках у УМВС, щодо запобігання боротьби з алкоголізмом, наркоманією, насильством у сім’ї та скоєнням нових злочинів раніше засуджених.

- Валентине Михайловичу, розкажіть, будь ласка, про свою дільницю, чим вона особлива?
- Перш за все зазначу, що місто охоплює чотири дільничні, один із яких є старший. Моя дільниця налічує близько 5 тисяч чоловік. Кожного дня я курсую вулицями своєї дільниці, споглядаючи, чи все там гаразд. Ще не було такого дня, щоб мені не довелося не розглянути ту чи іншу заяву. Тобто щоденно розглядаються заяви громадян різного характеру. А особливість моєї дільниці, мабуть, у тому, що вона не є криміногенною, однак є однією із найскладніших у районі у плані кількості правопорушень та злочинів.

- І наостанок, якими якостями повинен володіти дільничний інспектор?
- У першу чергу, повинен бути психологом: знайдеш підхід до людини – будеш найкращим дільничним на дільниці. Також оперативність, професіоналізм та наполегливість – якості, без яких неможливо тут працювати. А довіра народу, щира вдячність громадян є найвищою оцінкою діяльності інспектора міліції.

Дякую Вам за цікаву і змістовну бесіду.
Я.ФЕДОРЧЕНКО

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.