Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Скутеристам продовжили реєстрацію

Опубликована 17-12-2010, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0
Скутеристам продовжили реєстрацію


В Україні продовжено спрощену систему реєстрації скутерів і мопедів з двигуном об’ємом до 50 сантиметрів кубічних. Про це повідомив газеті «Маяк» начальник МРЕВ ДАІ УМВС України в Харківській області майор міліції В. І. Довгий.

- Спрощену реєстрацію мототранспорту з двигуном об’ємом до 50 см куб. можна буде здійснити до 1 липня 2011 року. Це зробили для того, аби всі власники мопедів і скутерів встигли оформити їх до того, як за відсутність реєстрації почнуть стягувати штрафи, - коментує В. І. Довгий. – Наразі свої транспортні засоби зареєстрували вже 235 чоловік. Однак є і такі горе-скутеристи, які не оформили реєстрацію.
Зазначимо ще один цікавий факт.

Спрощена процедура реєстрації дозволяє поставити скутер на облік без повного комплекту документів про придбання. Так для реєстрації достатньо подати накладну чи навіть написати заяву і вказати у кого було придбано засіб. Далі у МРЕВ мають провести технічну та криміналістичну експертизи і зареєструвати. Загалом ця процедура коштує 470 грн. Сума не така вже й мала, але конфіскація скутера без документів буде дорожчою.

Водночас спрощена система поширюється лише на мототранспорт (з двигуном об’ємом до 50 см куб.), придбаний до 29 грудня 2009 року. На новіші необхідно подати вже довідку-рахунок або митну декларацію для ввезення із-за кордону. Звичайно, на таку зміну подій ніхто не очікував. Та, в принципі, водії самі винні, їм було надано можливість оформити свій транспортний засіб за спрощеною системою аж протягом півроку.

Ще раз нагадуємо, що для отримання водійського посвідчення категорії «А1» необхідно пройти підготовку в автошколі (що має акредитацію на право готувати водіїв транспортних засобів цієї категорії) і скласти теоретичний і практичний іспити в реєстраційно-екзаменаційному відділенні ДАІ. Тим, у кого вже є посвідчення категорії «А» (отримане до 16 березня 2010 року) і немає медичних протипоказань, при обміні категорія «А1» буде відкриватися автоматично.

Я. Федорченко

Якщо у вас, шановні водії, виникнуть питання стосовно спрощеної реєстрації мототранспорту, ви можете звернутися до МРЕВ ДАІ УМВС України в Харківській області за тел.: 3-23-30, 3-32-45, після 9.00.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.