Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Зустріч через 40 років

Опубликована 29-09-2015, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Нещодавно у Семеноярській школі зустрілися випускники декількох випусків.

Зустрілися і ми, випускники 75 року випуску. Ця ювілейна зустріч була особливою, по-сімейному теплою. Вона проходила на дачі в однієї з однокласниць. Зібралося нас 12 чоловік, деякі, на жаль, не мали змоги приїхати через сімейні обставини. П’ятьох однокласників вже немає серед нас, і їх ми згадали з теплотою, це – Л. Рощін, І.Буркота, В. Золоторьов, С.Остахов, К.Шмулига. Згадали і наших вчителів, які відійшли у Вічність: класний керівник Н.С.Фесенко, М.М.Овчаренко, З.Н.Шаповалова, В.Й. Денисова, директор школи В.П.Субота. З любов’ю згадали першого вчителя  Михайла Кириловича Сахна. Нехай земля їм буде пухом, ми їх пам’ятаємо. Згадували і бажали здоров’я і довгих років життя вчителям які, дякувати Богу, живі: вчитель фізкультури Т.С.Ярошенко і вчитель фізики К.М.Гринько.

Всі організаційні питання взяв на себе Юрій Водолажзький і його чарівна дружина Марина. За це їм велика наша вдячність.

Ми згадували чудові шкільні роки, кумедні випадки з шкільного життя, розповідали про теперішнє своє буття. Всі однокласники стали порядними людьми, знайшли своє місце в житті, мають гарні сім’ї, виховали дітей. Хоча серед нас немає високопосадових людей, вчених, чи політиків, але кожен з нас на своєму місці приносить користь людям і державі. Багато з нас - відомі люди в місті. Приміром, Юра Водолажський приходить на допомогу тим, у кого вийшов з ладу холодильник. Т. Твердохліб навчала дітей у місцевому СПТУ, Н. Варава - підприємець, має свої магазини в селах району, В. Забашта багато років пропрацював на шкірзаводі, С.Назаренко - в РЕМ, Н.Ярошенко очолює метеостанцію, О.Шапошниченко має свою справу,        О. Мельник працює в дитячому садку, М. Назаренка знають як вправного таксиста, С. Забашта працює в КУ «Богодухівський психоневрологічний інтернат», Зміївський - в Люботинському ДЕПО.

Час пролетів весело і дуже швидко. До нас в гості «завітали» відомі політики, а також Вєрка Сердючка і сержант Петренко, розважали нас цигани. Наші однокласники в цих образах були неперевершені. Навіть через 40 років ми не розгубили на життєвих шляхах почуття гумору і оптимізму. На деякий час ми забули про всі клопоти, негаразди, про те, що всі ми - вже поважні люди, що нам далеко за 50, а поринули в світ дитинства і казки. Ми співали, танцювали, навіть гойдалися на гойдалці і каталися з дитячої гірки, були конкурси і призи.

До сліз зворушило дівчат, коли Юра подарував кожній червону троянду. Ми пишаємося, що в нас такий дружний клас. Він таким був в школі і таким залишиться назавжди. 

Нам так не хотілося прощатися, що наступного дня ми знову зустрілися. І знову спогади, спогади... Час невблаганно швидко сплинув. Прощалися ми з сумом, але з надією на майбутню зустріч. Ми бажали один одному здоров’я, миру, оптимізму. Це були неперевершені вихідні.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.