Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Зустріч «Фокус–груп»

Опубликована 30-04-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Нещодавно в приміщенні Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» при сприянні «Німецької художньої майстерні» відбулася зустріч «Фокус–груп» в межах проекту, присвяченому зниженню конфліктності в суспільстві.

Профілюючим питання зустрічі було розглянуто питання соціального забезпечення громадян України, які тимчасово переселені з окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Учасники 1-ої фокус-груп, до складу якої ввійшли громадяни, які надають всебічну допомогу тимчасово переселеним особам, розглянули проблемні  питання, труднощі, які перешкоджають в наданні допомоги, виконанні громадського обов’язку.

До складу 2-ої фокус-груп ввійшли безпосередні переселені, які наголосили на недоліки в роботі соціальних служб та побуті.

Одноголосно учасниками обох груп було встановлено недолік – відсутність законодавчих основ в вирішенні питання подальшої долі тимчасово переселених осіб.  

Також учасники «круглого столу» мали змогу порушити та обговорити проблемні питання щодо умов проживання та морально-психологічного стану переселених в наш регіон. Спілкування відбулося в дружній обстановці, кожен мав змогу висловити свою думку, свій погляд на дану проблему та запропонувати шляхи їх вирішення. Хочеться відмітити високу активність учасників в обговоренні теми, а також толерантні відносини, дружній діалог.

Слід зазначити, що була досягнута мета досліду: визначені найбільш актуальні та наболілі проблемні місця співпраці тимчасово переселених осіб і місцевого населення в Харківській області.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.