Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Оформлення паспорта для виїзду за кордон

Опубликована 14-03-2015, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Саме це питання - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон - найбільше хвилювало жителів району під час проведення «гарячої лінії» з завідувачем Богодухівського районного сектора ГУ ДМС України в Харківській області Т.Д.Жученко. Тема спілкування з земляками стосувалася термінів надання адміністративних послуг громадянам. Отож, друкуємо відповіді на поставлені запитання.

- Які документи надають громадяни для оформлення закордонного паспорта?

- Для оформлення закордонного паспорта громадяни особисто надають такі документи: паспорт громадянина України (оригінал + 2 копії сторінок з відмітками); свідоцтво про народження (оригінал + 2 копії); ідентифікаційний код (оригінал + 1 копія); свідоцтво про шлюб (для жінок, які міняли прізвище, якщо шлюб розірвано - свідоцтво про розірвання шлюбу - оригінал + 2 копії ).

Для подачі до ГУ ДМС України в Харківській області громадянин з вищезазначеним пакетом документів звертається щосуботи з 09-00 до Богодухівського РС ГУ ДМС України в Харківській області, на консультацію, написання заяви та отримання рахунків на оплату для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, що не містить безконтактний електронний носій.

- Скільки коштує оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм?

- Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 87,15 грн. Бланк паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм – 261,00 грн.

- Скільки коштує оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія?

- Оформлення та видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 87,15 грн. Бланк паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактний електронний носій – 204,00 грн.

Квитанція про сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від його сплати. 
Громадяни з повним пакетом документів, сформованим Богодухівським РС ГУ ДМС України в Харківській області та квитанціями про сплату, щосереди з 10-ї до 12 -ї години їдуть в м. Харків, вулиця Римарська, буд. 24 для здачі документів та фотографування.

Заяви про оформлення паспорта розглядаються протягом не більш як три місяці з дня подання документів (дострокове - до 10 робочих днів).

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється на період до 10 років.

Державна міграційна служба України в Харківській області попереджає громадян не користуватися послугами посередників та комерційних структур, які пропонують оформлення будь-яких документів, в тому числі і біометричних паспортів за підвищеними тарифами.

Згідно із Законом України «Про адміністративні послуги» від 4 липня 2013 року N 399-VII, суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Жодна організація в Харківській області, окрім Головного управління Державної міграційної служби, не наділена повноваженнями щодооформлення документів, які входять до компетенції ДМС України.

На сьогоднішній день існують шахрайські фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення різного роду документів. Розцінки на послуги таких посередників значно вищі, ніж вони зазначені в чинному законодавстві України.

Для оформлення документів громадянам необхідно звертатися до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби і нікуди більше.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.