Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Зміни – в трудовому законодавстві

Опубликована 30-01-2015, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

З 1 січня набули чинності зміни у трудовому законодавстві. Зокрема, це стосується прийняття на роботу найманих працівників, відповідальності роботодавців при недотримані норм законодавства тощо. Про такі зміни розповідає директор Богодухівського РЦЗ Н.В.Лещенко.

- Надіє Вікторівно, розкажіть, що нового у законодавстві для фізичних осіб-роботодавців при прийнятті на роботу найманих працівників?

- Так, першого січня поточного року набрав чинності Закон України № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», згідно з яким із Кодексу законів про працю виключено статтю 241, що передбачала обов’язок реєстрації у службі зайнятості трудового договору, укладеного між працівником та фізичною особою.

У Кодексі законів про працю України частину третю статті 24 викладено в такій редакції:

“Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

- Яку відповідальність у 2015 році несуть юридичні особи та фізичні особи-роботодавці, які використовують найману працю, при недотриманні норм законодавства?

- З 1 січня 2015 року, відповідно до ст.265 КЗпП України, юридичні особи та ФОП несуть відповідальність в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплата заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску та податків – штраф – 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівників, інших виплат більш як за один місяць, або їх виплата не у повному обсязі – штраф – 3-кратний розмір мінімальної заробітної плати;

недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці – штраф - у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати;

порушення інших вимог трудового законодавства – штраф у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.