Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Призи розіграли, читачів привітали…

Опубликована 30-12-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

24 грудня, традиційно, пройшов розіграш призів серед передплатників нашої газети на рік і півроку 2015-го. 

Всі охочі бути присутніми на розіграші о 9-й годині зібралися в редакції, щоб визначити переможців. «Маяківці»  щиро привітали гостей, висловили сподівання на співпрацю і побажали всіляких гараздів.

Головний приз — традиційний мішок цукру від депутата обласної ради А.С.Васеніна  - виграв житель міста Богодухова А.Жупинський. Електройогуртницю від депутата районної ради О.В.Львової - О.О.Дейнеко з вулиці Чкалова, набір посуду від депутата районної ради О.Л.ШирініА.І.Москаленко.

Цьогоріч нам дуже допомогли з призами наші земляки. Щира вдячність їм за це. Так, традиційно депутат міської ради М.В.Голуб надав 10 літрових пляшок олії. Допоміг також Сухининський сільський голова М.В.Горбунов – поділився картиною, сувенірами. Не залишилися байдужими і депутати районної ради О.Я.Чепурний і Р.А.Дейкін, які надали призи. З Новим роком, наші шановні помічники. Нехай 2015-й принесе вам лише радість, успіх і стабільність. Миру і благополуччя всім!

Сьогодні ми друкуємо список всіх, хто виграв призи від “Маяка”  і просимо всіх, хто знайде себе в ньому, прийти до редакції і отримати свої виграші.

Отож, призи виграли:

м. Богодухів: Оксенич, вул Глобіна; Ляхова, Заводська, 63; Ткач, Харківська, 172;  Рідкокаша, Леніна, 4/4; Каширна, Охтирська, 27/10/15; Сухина, Короленка, 12; Бабенко, Гомолка, 33; Таратушка, Ломоносова, 3; Дегтяр, пр. Робітничий, 6; Титова, Шевченка, 61/1; Совкова, Кривоносова 1а/23; Капиця, Руднєва, 86; Афанасьєв, Чкалова, 50; Волошко, Кр.Яр, 9; Бондарь, Суворова, 27; Сластін, Міліцейська, 12/4; Чернишова, пл.Каразіна, 12/1; Васильченко, Шевченка, 49; Світлична, Грайворонська, 100; Ємельяненко; Сосновський, Катукова, 1/4; Кихтьов, Чалого, 21; Слюсаренко, Ломоносова, 73; Сластін, Мічуріна; Луценко, Загорулька, 15; Скляренко, Охтирська, 55; Лобойко, Чалого, 2; Чокотило, пр.Залиманівський, 14; Кишиченко,Суворова,52; Ковтун, пр. Радянський,1; Невинна, 8 Мехкорпуса,174/1; Здорик, К.Маркса,19А; Ворвуль, Охтирська 27/13/6; Ляшенко, Артема, 47; Волошко, Чалого 13/6; Луньова, Пушкіна, 13/2;  Юрченко, Космічна, 3; Безуглий, Артема, 138; Думчиков, пр.Байдукова, 1а; Клочко, Замісцева, 29; Пащенко, Суворова, 38; Ружинська, Дерегуса; Довжик, Байдукова, 8;

Семенів Яр: Могилевська, Шкільна, 36; Бородавка, Шкільна, 78; Куп’єваха: Байрамова, Горєлова, 52; Павлівка, Шелкова, школа; Шийчино, Опришко; с.Горького, Омельченко, Миру

Адреси невідомі: Орел Р.П., Яценко В.О., Заратуйко В.В. 

Щиро вітаємо наших читачів з виграшами, а хто не виграв –не втрачати надію виграти приз у наступному році. Головне –не приз, а те, що весь наступний рік ви будете читати свою улюблену газету, знати про події, шо відбуваються на Богодухівщині.  Дякуємо, що лишились з нами у 2015-му. Нехай же Новорічні та Різдвяні свята наповнять ваші серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою. Щиро зичимо вам та вашим родинам щедрої і щасливої долі, нат хнення і всіх гараздів на многії літа!

Мішок цукру –  солдатам

Родина Жупинських - Тетяна Пилипівна і Андрій Миколайович, які виграли головний приз –мішок цукру - вирішили передати його волонтерам, які відвезуть його для наших солдат в зону АТО.

До речі, сама Тетяна Пилипівна родом з Горлівки, її батьки і рідні зараз перебувають там. Тож їй дуже болить те, що відбувається в країні. 

- Ми це робимо від чистого серця, зовсім ”не для піара”, - говорить подружжя. – Хочеться допомогти нашим хлопцям, які й у ці святкові дні перебувають на війні. Хай цей подарунок хоч трохи підсолодить їхні нелегкі будні. Миру всім і щастя!

На фото:  Андрій Жупинський передає мішок цукру волонтерам – Н.Чубовій та Ю.Каменському

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.