Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

«Молодий професіонал» - для учнів аграрного ліцею

Опубликована 16-12-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Питання забезпечення зайнятості молоді є важливим для суспільства і держави. Ігнорування вказаної проблеми може призвести до відсутності кваліфікованого кадрового потенціалу в країні, зниження рівня зайнятості, злочинності серед молоді.

Нещодавно Богодухівський районний центр зайнятості за участі Харківського обласного центру зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнта-ційний захід «Молодий професіонал» для учнівської молоді Богодухівського професійного аграрного ліцею.

На заході були присутні директор Богодухівського районного центру зайнятості Н.В.Лещенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Богодухівського професійного аграрного ліцею Т.В.Пилипенко, начальник відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості О.В.Філіпова, головний спеціаліст-юрисконсульт Богодухівського районного центру зайнятості О.А.Носенко, головний спеціаліст відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості О.М.Чепурноус, старший оперуповноважений КМСД Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області Я.А. Нещеретний, начальник Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодів Н.Є.Прилуцька, роботодавці району СВК ім. В.Н. Каразіна та фізична особа-підприємець А.В. Єременко.

Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями району та отримали інформацію щодо оформлення стажування та виробничої практики, ознайомились з навчальними закладами м. Харкова.

Роботодавці презентували свої підприємства, актуальні вакансії, ознайомлювали учнів з можливістю проходження стажування, виробничої практики та працевлаштування на підприємствах за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер». Також майбутні випускники були ознайомлені з специфікою виробничої діяльності, режимом праці, заробітною платою на підприємствах.

Цікавим і корисним для студентів аграрного ліцею було отримання інформації про навчальні заклади м. Харкова.

160 учнів аграрного ліцею були проінформовані про умови вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Представники навчальних закладів відповіли на всі питання щодо умов вступу до закладу.

Під час профорієнтаційного заходу «Молодий професіонал» були проведені семінари: «Техніка самопрезентації» та «Адаптація на новому робочому місці», «ВІЛ-СНІД –стосується кожного», «Профілактика дитячої злочинності».

Питання працевлаштуваня молоді завжди знаходиться під особливою увагою служби зайнятості, бо молодь – це покоління, яке визначає рівень розвитку суспільства в перспективі.

Проведена профорієнтаційна робота підвищує обізнаність випускників з питань подальшого навчання та працевлаштування, дозволяє бути мобільними на ринку праці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.