Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

«Карітас» - на Богодухівщині

Опубликована 12-12-2014, 16:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Днями за підтримки Богодухівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» наше місто відвідали волонтери Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».

Наші кореспонденти, поспілкувавшись з волонтерами, довідались, що Міжнародний фонд «Карітас» об’єднує 165 країн світу. Цьогоріч  фонд відсвяткував своє 120-річчя. На сьогодні фонд налічує декілька мільйонів працівників і волонтерів. Працівники «Карітасу» допомагають щороку більш, як 25 мільйонам людей у 200 країнах світу. Це стало можливим завдяки плідній співпраці з українськими та міжнародними громадськими і благодійними організаціями, державними службами і урядовими структурами. Діяльність здійснюється на християнських засадах і цінностях, але незалежно від віросповідання, соціального становища особи, якій надається допомога, її етнічного походження, статі, віку тощо. 

Фонд «Карітас України» заснований в 1994 році. Основними напрямками роботи є допомога найбільш потребуючим верствам населення:

домашня опіка одиноких людей похилого віку, допомога потребуючим дітям, молоді і сім’ям, допомога в лікуванні онкохворих дітей, відкриття благодійних їдалень, допомога у надзвичайних ситуаціях, проведення благодійних акцій, розвиток волонтерського руху та інше.

Зараз у зв’язку з критичною ситуацією на Сході України фонд спрямував свої дії саме сюди. Відповідно до проекту «Допомога в зимовий період» волонтери допомагають вимушеним переселенцям.

Завдяки плідній та тісній співпраці з організацією «Союз Чорнобиль Богодухівщини» побували і в нас на Богодухівщині. Під час візиту в Богодухів волонтери фонду – Василина та Вікторія- провели прийом, на який до них прийшли близько двадцяти переселенців.

- Це був наш перший, так би мовити,  «пілотний» приїзд на Богодухівщину, щоб ознайомитись з контингентом потребуючих, -розповідають волонтерки.  -Адже допомога буде надаватись не всім, а, передусім, тим людям, які на даний момент найбільше потребують допомоги, найбільш соціально вразливим  верствам населення (матерям з дітьми, інвалідам, хронічно хворим і т. ін.) Одноразова матеріальна допомога фонду складає 4753 грн. на одну особу. Ще фонд має можливість допомогти переселенцям з утепленням житла, підготувати його до зимового періоду (замінити вікно чи полагодити дах), частково погасити оренду приміщення чи закупити дрова. Зараз волонтери в основному працюють в селах, бо в містах області, на щастя, менш критична ситуація.

Після прийому переселенців волонтери разом з головою організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини»  В.П.Деркачем (фото) та головою районної ради Д.К. Тризною обговорили подальшу співпрацю фонду і району.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.