Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Все життя разом

Опубликована 18-11-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Саме про них, моїх однокласників — Валентину і Валерія Хаврелів можна сказати, що вони все своє життя, і в радості і в біді — разом. Десять років навчалися в одному класі в Кленівській середній школі, навіть сиділи майже поруч — через прохід між партами. Ми всі були свідками розвитку їх стосунків, як з дитячих симпатій виростало справжнє кохання на все життя. Після школи кожен вступив до свого навчального закладу: Валентина до педінституту, Валерій — до військового училища в місті Харкові. Зустрічалися рідко, у дні звільнень. По закінченню вишів побралися і поїхали до місця служби Валерія — в Тбілісі.

Та не довго довелося служити в Грузії — за станом здоров’я Валерія комісували, і повернулися вони до рідної України. Валерій став працювати у райвиконкомі, Валентина в Богодухівському відділенні держстраху. Народилась донька Світлана, життя продовжувалося. Завжди все робили разом — і на городі, і вдома. Багато випробувань випало на їх долю, та ні перед жодним вони не пасували, витримали всі удари долі — і вистояли. Залишились такими ж оптимістами, жартівниками, якими ми знали їх зі школи. В серпні вже відзначили 40 років спільного життя. І ось уже два роки, як ми, однокласники, зустрічаємось у них вдома. Ось і нещодавно, 2 листопада, вони гостинно нас зустріли, бо саме цього дня до нас приїхала ще одна однокласниця, яку ми довго шукали і нарешті знайшли — Тетяна Мельник приїхала до нас із Сум. А Віра Григоренко — з далекого Нижньовартовська. Наші харків’яни Вікторія Нусберг, Валентина Щербак, Анатолій Кучко, Євгенія Запорощенко з Богодухова, яких ми бачимо теж не так часто, захотіли зустрітися зі своїм дитинством. І завжди ця наша пара, як надійний острівець шкільних років, дає нам можливість спілкування в теплій домашній атмосфері, вселяє в нас впевненість у непорушності людських цінностей. Щирі розмови про життя, згадки про шкільні витівки, а ще пісні... Валентина дістає свого акордеона — і всі ми знову подумки опиняємось у Кленівському сільському клубі на святковому концерті. Як колись, у далекому дитинстві, ми змогли зібратися разом. Наче роки нас і не ламали, наче тільки почалось життя!

І за цю зустріч ми щиро вдячні нашій вірній парі — родині Хаврелів. І ще хочемо від усієї душі побажати їм доброго здоров’я, щастя, успіхів, сімейного добробуту, тепла і миру на довгі роки життя.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.