Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Відкрився творчий гурток «Рукодільники»

Опубликована 8-11-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Неодноразово у газеті «Маяк» ми розповідали про творчу майстриню Л. М. Подолінну. Роботи Любов Миколаївни не просто прекрасні, це – шедеври. Милуватися її мистецтвом можна годинами. Усі святкові виставки, що проходять у читальній залі районної бібліотеки, не обходяться без її робіт.

Аби навчити творити красу власними руками наймолодших майстрів, Любов Миколаївна вирішила відкрити гурток «Рукодільники». Тож з жовтня у читальній залі районної бібліотеки вже йдуть заняття, і всі охочі можуть записатися на гурток.

Як розповіла Любов Миколаївна, вона має велике бажання навчити дітей творити шедеври з підручних матеріалів:

-У виготовленні робіт ми не користуємося дорогими матеріалами. Наприклад, зараз я навчаю дітей робити вироби з солоного тіста. Ліпимо квіти, а далі творитимемо з них панно у вигляді українського вінка. Також будемо навчатися декорувати звичайні скляні пляшки солоним тістом, розфарбовувати, надавати виробу естетичного вигляду. До речі, мої вихованці вже планують на Новий рік зробити власну виставку, тож їхніми роботами може помилуватися кожен богодухівець.

Взагалі, я дуже задоволена своїми учнями. Діти дійсно талановиті, творчі, швидкі у роботі. Сьогодні «Рукодільники» відвідує 15 чоловік. Діти віком від 9 до 15 років.  Звичайно, маю надію, що нас буде ще більше. І з превеликим задоволенням запрошую і наймолодших діточок. Пам’ятайте, що виріб, створений власними руками, є найкращим подарунком для рідних і друзів.

А ще Любов Миколаївна розповіла про плани на майбутнє. Гуртківці вивчатимуть холодну порцеляну (освоюватимуть рецепт, технологію). Також вивчатимуть техніку тера, мозаїку з різних матеріалів, імітацію вітражу (малювання на склі), ліплення скульптур з будівельних матеріалів. Одним словом, задумка прекрасна. До того ж варто зауважити, що гурток «Рукодільники»  - безкоштовний. І знову ж таки наголосимо, що значних коштів на матеріали, з яких здійснюватимуться вироби, витрачати не треба. Приходьте – і ви не пошкодуєте.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.