Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Тісна співпраця – запорука успіху

Опубликована 7-11-2014, 12:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Вже четвертий рік поспіль тісно співпрацюють один з одним Богодухівська районна дитяча бібліотека та театральна студія «Ніка» (керівник В. А. Захаржевська) районного будинку культури.

Їхні спільні заходи мають схвальні відгуки. Чого варта лише програма для дошкільнят «Книга і театр».  Її мета - познайомити маленьких читачів з мистецтвом театру і книги. Наприклад, щороку для дошкільнят проводять чотири літературно-театралізованих програми. Цього року, зокрема, було проведено захід на тему «Йде зима з морозами». Діти познайомилися з народними прикметами зими, зіграли у зимові ігри,  за допомогою ігор навчилися зігрівати себе від холоду, читали вірші та відгадували загадки про зиму. Захід «Коли я виросту – то стану…» був присвячений профорієнтації, а талановиті актори в ігровій формі розповіли про різні професії, задавали запитання, пов’язані з професійною діяльністю людини, діти мали змогу відтворити дану професії у ігровій формі. Програма «Обережно діти!» була присвячена правилам дорожнього руху. До дошкільнят завітали кольори світлофора – червоний, жовтий і зелений, машинка Бубочка та дорожній перехід зебра. Взагалі, творчий потенціал працівників бібліотеки і учасників студії досить широкий. Також хотілося б зауважити, що не лише дошкільнята пізнають нове у мистецтві книги і театру, а й самі учасники студії такі, як Валерія Сластін, Марія Любченко, Юлія Глубока, Софія Гомела. За ці 4 роки вони стали справжніми акторами.

Бажаємо і працівникам районної дитячої бібліотеки, і театральній студії «Ніка» бути такими ж творчими й надалі, нехай маленькі глядачі завжди поспішають на їхні заходи із задоволенням. Нових вам проектів і задумів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.