Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Їхній спів зачаровує

Опубликована 7-11-2014, 11:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Мабуть, з такою думкою погодиться кожен, хто хоча б раз чув виступи учасників вокальної студія «Каприз». Спів дівчат зачаровує від першого звуку. Золотим же голосом  колективу є керівник студії О. М. Михайлюченко.

Ще будучи школяркою, Оксана Миколаївна почала займатися вокалом. Співочий талант у ній розгледів керівник вокального гуртка В. М. Ємельяненко, тож, заслухавши всі поради і побажання, вирішила пов’язати подальше життя з музикою. Хоча було бажання стати медиком, і більше того, Оксана Миколаївна закінчила медичний коледж. Однак творча душа прагнула іншого, тож, не вагаючись, вступає до Харківської державної академії культури, факультет «музичне мистецтво», спеціалізація - естрадний вокал.

Студентські роки промайнули досить швидко, і ось Оксана Миколаївна вже сама керівник власної вокальної студії «Каприз», якій вже, до речі, 5 років. Учасники гуртка постійно беруть активну участь у всіх заходах, що проходять у місті. Неодноразово колектив відзначався грамотами і подяками.

- Мені як керівнику приємно, що діти, які приходять у студію, навчаються із задоволенням ідо того ж, мають наміри і далі повязати своє  життя з музикою, стати професіональним вокалістом або ж викладачем. – говорить О. М. Михайлюченко. – Зараз ми активно готуємось до чергових свят, тож терпіння і творче натхнення нам зараз необхідне. Без сумніву, я пишаюсь своїми вихованцями, це дійсно талановита молодь, артисти у душі. Приємно, що цього року у студію прийшли нові учасники – Аня Явтушенко, Надія Шигимага. Користуючись нагодою, вітаю всіх колег зі святом, бажаю усім творчого натхнення, благополуччя і успіхів.     

Фотофакт у тему

Не уявляє свого життя без сцени і пісні й нова учасниця студії Аня Явтушенко. Дівчина говорить, що сцена для неї – це всерйоз і надовго. Тож бажаємо молодому поколінню нових творчих злетів, перемог, бути закоханою в музику ще багато років.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.