Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Гендерний тиждень у районному центрі зайнятості

Опубликована 25-04-2014, 17:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості, реалізації ґендерної політики. Більш детально про це розповіла О.В.Філіпова, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг (профконсультант) Богодухівського районного центру зайнятості:

- Олено Володимирівно, які заходи проводяться службою зайнятості для підвищення рівня зайнятості населення, реалізації ґендерної політики?

- Для реалізації державної політики щодо рівних конституційних прав, подолання ґендерних проблем Богодухівський районний центр зайнятості здійснює  цілеспрямовані дії щодо формування відповідного світогляду, як чоловіків так і жінок. Проводяться ґендерні тижні, на яких безробітним надається інформація щодо конституційних прав громадян на ринку праці. Так, з 7 по 11 квітня 2014 року пройшов саме такий тиждень.

- Яку інформацію отримали безробітні в рамках тижня?

- Для громадян в інформаційному секторі центру зайнятості  було організовано тематичну експозицію щодо реалізації гендерної політики. Також проводилася серія семінарів «Особистість, дім, кар’єра», «Ґендерна рівність», «Професійне самовизначення», «Активне працевлаштування», на яких безробітні  цільовими групами відвідували тренінгові заняття щодо ґендерної рівності, з професійного самовизначення. Відбулися і тематичні презентації «Історія мого успіху» та тренінги на тему: «Особливості зайнятості осіб старше 45 та 55 років» та «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми». Також відпрацьовувалися співбесіди з роботодавцем. Завершився ґендерний тиждень масовим заходом «День кар’єри».

- Хто брав участь у цих заходах?

- Були запрошені соціальні партнери – Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та безробітні громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості. Спеціалісти Богодухівського РЦСССДМ нещодавно провели семінар та ознайомили присутніх з інформацією щодо здорового способу життя – запоруки професійного успіху. Безробітні громадяни отримали більше інформації, що сприяє адаптуванню людини до мінливих особливостей суспільного життя, створенню сприятливих умов для соціальної та професійної реалізації їх можливостей.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.