Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Шкільний автобус. Батьки платять - діти їдуть

Опубликована 25-04-2014, 14:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Така прикра ситуація склалася сьогодні зі шкільними автобусами у районі. Днями ми отримали листа зі Степного від батьків дітей (М.Козлюк, Т.Толстопятова, І.Яковлєва, Л.Власенко), які пишуть у своєму зверненні: «Просимо редакцію газети «Маяк» допомогти у вирішенні питання щодо підвезення наших дітей до школи м.Богодухів. Нам повідомили: якщо нами не буде проплачено проїзд наших дітей на шкільному автобусі, то з 22 квітня   їх підвозити до школи не будуть».

Такі ж повідомлення телефоном нам надійшли із с.Мар’їно, звідки дітей підвозять до Улянівської школи.

До речі, за інформацією, наразі у районі здійснюється підвезення 535 дітей на 13 шкільних автобусах до навчальних закладів: у м.Богодухів  (гімназія  №1, колегіум №2, ліцей №3), селища Шарівка і Гути, села Улянівка, Полкова Микитівка, Червона Нива, Кленове, Сазоно-Баланівка, Крисине, Івано-Шийчино, Братениця, Заброди.

Редакція звернулася за коментарем до районного відділу освіти Богодухівської райдержадміністрації.

Ось що нам повідомила начальник відділу І.Г.Безмінова:

- Вартість паливно-мастильних матеріалів для шкільних автобусів Богодухівщини складає близько 900 тисяч гривень на рік, тому їх закупівля підлягає під тендерні процедури.

Відділ освіти вчасно, у визначені терміни, провів тендерні процедури для закупівлі палива. А саме: оголошення про початок процедури проведення закупівлі вийшло у «Віснику держзакупівель» 21 жовтня 2013 року. Тендерні процедури у визначений термін – 29 листопада – не відбулися, оскільки був всього один учасник. Хоча ціни на той час ми вказали такі: А-92 -10 грн. 20 коп., дизпаливо -10 грн. Дев’ятого грудня 2013 року вийшло повторне оголошення, і 16 січня 2014 року було визначено переможця –ПП «Ілант», з яким було укладено угоду.  Як бачимо, процедура тривала більш ніж 2 місяці. У договорі було вказано такі ціни: бензин А-92 -11 грн. 50 коп., дизпаливо -11 грн. У лютому підвезення дітей здійснювалося без перебоїв і проблем, згідно з вказаними цінами. Відповідно до чинного законодавства про держзакупівлі, передбачено можливе збільшення ціни, яка вказана в угоді, максимум на 10 %. У березні ми збільшували ціну, до максимуму. Але у квітні ціна на бензин стала суттєво вищою, тому проблема лишилася. Паливно-мастильні матеріали значно подорожчали, і, приміром, той же А-92 коштує зараз уже більше 14 гривень. Тому 9 квітня  ПП «Ілант» розірвало  угоду з відділом освіти.

На даний час оголошено нову процедуру тендерної закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Оскільки це довготривалий процес і від нас ніяк не залежить, то ми змушені звернутися до спонсорів з проханням допомогти з паливом для шкільних автобусів. Зараз допомагають керівники господарств, підприємств, за що їм велика вдячність. Але їхньої допомоги, на жаль, вистачить лише на декілька днів. До речі, хочу зауважити, що на один день нам потрібно 370 літрів палива.

З відповідним зверненням ми звернулися також до Богодухівської районної ради і районної державної адміністрації. А взагалі, хочу сказати, що вартість харчування, паливно-мастильних матеріалів, електроенергії, тепло-, газопостачання, вугілля для 27 навчальних закладів району складає більше 100 тисяч гривень по кожному виду, тож чинне законодавство зобов’язує проводити їх закупівлю на конкурсних засадах.  І кожна процедура – не лише довготривалий процес, складність полягає, передусім, у тому, чи знайдуться  взагалі учасники.

 

Ситуацію з’ясовувала

Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.