Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Випускникам незвичного вишу вручили сертифікати

Опубликована 18-04-2014, 09:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Нещодавно у Богодухівському територіальному центрі пройшов випускний. Незвичним випускникам незвичного вишу вручали сертифікати.

Мова йде про тих людей у віці, які закінчили «Університет третього віку», факультет комунікаційних та інформаційних технологій.

Нагадаємо, що «Університет третього віку» при терцентрі був створений у 2011 році. Це – інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж усього життя.

Як зазначила завідувачка відділення соціально-побутової адаптації О. Б. Демінська, студентами університету є люди поважного віку. Тут вони мають можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, продемонструвати свої таланти, цікаво та з користю провести вільний час. Стосовно факультету комунікаційних та інформаційних технологій, то він розпочав роботу з вересня 2013 року. Тож усі, хто мав бажання тут навчатися, були зареєстровані.

- Слухачі відвідували заняття раз на тиждень, протягом семи місяців, - продовжила О. Б. Демінська. – Працівник терцентру В. Ю. Подопригора на волонтерських засадах навчав їх азам роботи за комп’ютером.  До того ж студенти мали змогу, окрім занять, ходити на гімнастику, відвідувати  кімнату релаксації та смакувати фіто-чаями.

І ось хвилююча мить – вручення сертифікатів. Важливий документ отримало близько 30 слухачів. Вітаючи випускників, заступник директора територіального центру Л. П. Чуйко висловила захоплення людьми, які керуються народною мудрістю «вік живи – вік учись». Побажала їм успіхів, міцного здоров’я і благополуччя. Також Лариса Пилипівна зазначила, що з вересня 2014 року факультет комунікаційних та інформаційних технологій буде діяти. Тож усі охочі земляки, які бажають володіти комп’ютерними знаннями, можуть звертатися в терцентр вже сьогодні і зареєструватися. 

Після вручення сертифікатів кожен випускник мав змогу висловити власну думку щодо роботи «Університету третього віку» та факультету комунікаційних і інформаційних технологій зокрема. А відгуки були лише схвальні, особливо на адресу викладача В. Ю. Подопригора.

Завершальною ж ноткою заходу стало спільне фото напам’ять.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.