Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Стан правопорядку - на контролі

Опубликована 24-01-2014, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла «пряма лінія» з заступником начальника РВ – начальником кримінальної міліції Богодухівського РВ, підполковником М. В. Аліксейчиком. Тема спілкування: «Стан правопорядку на території Богодухівського району».

Тож друкуємо запитання, які турбували наших земляків, і відповіді на них, які надав Михайло Васильович.

Першою на «пряму лінію» зателефонувала жителька м. Богодухова О. В. Оксениченко щодо викрадення великої рогатої худоби (ВРХ) на території її домоволодіння. Крадіжка сталася минулого року 31 жовтня.

Як зазначив Михайло Васильович, за вказаним фактом крадіжки ВРХ слідчим відділенням розпочато кримінальне впровадження за ч. 3 ст. 185 КК України, в рамках якого виконано низку слідчих дій. Зокрема, проведено перевірку приймальних пунктів м’яса в Богодухівському, Дергачівському, Валківському районах. Також перевірено осіб, які займаються скупкою ВРХ у громадян. Зауважу, що у цьому напрямку вже є деякі напрацювання.   Тож слідство ще триває. Міліція прикладає максимум зусиль до пошуку та встановлення осіб, причетних до цього злочину.

На жаль, у 2013 році усього було зареєстровано 3 злочини, пов’язані з викраденням худоби. Якщо порівняти з минулими роками, то такий останній  випадок було зареєстровано лише у 2010 році.

У свою чергу, міліція розуміє, що це резонансний злочин, який наносить великих втрат громадянам. Отож, дане питання знаходиться у працівників міліції на постійному контролі.

- Михайле Васильовичу, часто-густо доводиться чути, що українці стають жертвами телефонних шахраїв. А яка ситуація у Богодухівському районі, чи наші земляки були ошукані злочинцями?

- На жаль, так. Протягом 2013 року зареєстровано 3 таких випадки.

Телефонні шахраї телефонують особі на її ж телефон і говорять, що їхні рідні ( в основному син або ж донька) потрапили в біду. Вони зазначають, що рідні знаходяться у відділенні міліції за скоєння правопорушення (ДТП або бійка), і для того, щоб уникнути відповідальності, пропонують заплатити певну суму грошей. Говорять, на який рахунок необхідно перерахувати кошти.

На превеликий жаль, такі злочини на сьогодні не розкриті. Справа в тому, що шахраї використовують одноразові телефонні номери, і їх важко відстежити.

Прохання до громадян: бути якомога обачними. По-перше, завжди у всіх справах керуватися здоровим глуздом. Якщо є хоч найменший натяк на те, що повідомлення не відповідає дійсності, – обов’язково його перевірте. Найпростіші способи: зателефонувати тому, хто нібито потрапив у біду, а також у лікарню, міліцію, інші екстрені служби – залежно від того, що вам повідомили. По-друге, шахраї намагаються ”застати” майбутню жертву зненацька та не даючи оговтатись, вимагають терміново діяти. Повідомте, що у вас зараз немає потрібної суми, намагайтеся виграти час. Розкажіть про телефонний дзвінок ще комусь із близьких та рідних. Зазвичай, уже тоді вдається зрозуміти, що ситуація нереальна та з’ясувати місце знаходження рідних. По-третє, впевнившись, що вас намагалися обдурити, терміново повідомте про це до міліції, телефонуйте за номером «102», повідомляйте знайомим міліціонерам. Таким чином, ви допоможете викрити чергового шахрая та запобігти низці інших правопорушень.

- Михайле Васильовичу, а чи контролює міліція стан правопорядку під час нічних дискотек?

- Особовим складом РВ міліції проводиться патрулювання біля приміщень, де проходять дискотеки. Час патрулювання – з 21.00 до закінчення заходів.

Користуючись нагодою, хочу нагадати власникам розважальних закладів та громадського харчування (кафе), що з 16 травня 2013 року були внесені зміни до ст. 180-1 КУпАП щодо введення обмежень для неповнолітніх - “комендантську годину”.

Стаття 180-1 КУпАП забороняє перебування дітей до 16 років в барах, ресторанах і клубах та інших закладах харчування та розваг після 22.00 до 6.00 без супроводу одного з батьків, іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Працівники міліції, з метою виявлення порушень вимог зазначеного Закону, протидії втягнення у пияцтво, злочинну та іншу протиправну діяльність перевіряють розважальні заклади у вечірній та нічний час.

Зауважу, що відповідальність за порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться дільність у сфері розваг або закладах громадського харчування, несуть посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності. А з батьками неповнолітніх, котрі порушуватимуть встановлені обмеження, буде проводитись роз’яснювальна робота.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.