Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Духовність відроджується, Свято-Духівський храм зводиться

Опубликована 30-07-2013, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 85

Читачі газети напевне пам’ятають, як кілька років тому тоді ще новопризначений настоятель Свято-Покровського  храму о.Стефаній на сторінках газети ділився своєю мрією про те, щоб у центрі міста з’явився красивий дерев’яний храм, навіть ескіз ми тоді друкували.

Багато тоді було різних думок земляків з цього приводу, і навіть різко негативні. Але коли розпочалося саме будівництво, і богодухівці на власні очі побачили, яка це має бути краса, то тепер з великим нетерпінням чекають, коли ж стануть свідками урочистого відкриття майбутньої окраси нашого Богодухова. І в той же час не так багато людей підтримують це добре починання священика. Адже якби кожен з нас зробив посильний внесок, то, можливо б, і церква б з’явилася раніше.

За словами  о.Стефанія, на сьогодні виконано лише приблизно 10% запланованих робіт. Необхідна іще чимала сума, щоб повністю завершити будівництво.

- Така церква буде єдиною в Україні. Адже це мій власний проект у співавторстві з одним із харківських конструкторських бюро, - розповідає настоятель Свято-Покровського храму. – Церква буде побудована в українському стилі барокко. Дванадцятикупольний храм матиме всередині два поверхи, три балкони для молодших парафіян храму.

Будівництво церкви здійснює бригада із семи чоловік родом із Закарпаття, Межигірського району. Вони є зодчими дерев’яного зодчества, спеціалізуються на дерев’яних зрубах і мають чималий досвід будівництва храмів, фортець, споруд. Для будівництва використовується хвойна порода смереки карпатської (корабельної).

-Користуючись нагодою, хочу подякувати усім жителям району, особливо сільськогосподарським виробникам, підприємцям, які долучилися до цієї справи і допомагають зводити храм, -говорить о.Стефаній. - Тільки спільними зусиллями усієї громади ми зможемо створити у центрі Богодухова, міста з багатим історичним минулим, справжній осередок духовності і краси. Хай Бог нам допомагає!

***

Часто на будівництво храму приходить і голова Богодухівської райдержадміністраці, який, за словами о.Стефанія, зробив чималий внесок і всебічне сприяння зведенню духовного осередку.

Ось і у рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі голова райдержадміністрації В.М.Бєлий і міський голова Н.І.Олексенко нещодавно зустрілися з настоятелем Свято-Покровського храму, протоієреєм о. Стефанієм (фото).

В ході зустрічі були обговорені питання щодо релігійної ситуації в районі, проведення заходів з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та продовження будівництва Свято-Духівського храму в м. Богодухові.

 

 

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.