Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Щаслива зустріч. Батько й син поріднилися через роки

Опубликована 27-06-2013, 16:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Нещодавно Богодухівщиною пролетіла звістка, що по телевізору у програмі «Жди меня» показали життєву історію нашого земляка, який через багато років розшукав свого батька. Хто ж вони ці герої і звідки – читайте далі.

Вони не бачили одне одного близько 30 років. Так сталося, що через життєві обставини батько й син втратили тісний зв’язок. Були сльози, образа, розчарування… І ніхто не наважувався зробити перший крок.

Минали роки, і син – Сергій Степанович Кирилович – сам став батьком. У нього є прекрасна родина: двоє синів, кохана дружина. Та біль у душі все одно не давав йому спокою. Його мрією було знайти свого рідного батька. І ось через певний відрізок часу омріяне все-таки стало реальним.

За ініціативи дружини Тетяни Миколаївни, Сергій Степанович зробив перший крок - зареєструвався на сайті всесвітньовідомої телепрограми «Жди меня». Залишивши свої контактні телефони, чоловік спокійно чекав на відповідь.

- Останнє, що було мені відомо про батька, це те, що він виїхав у Білорусь. В якому саме місті він там проживав, я не знав. Телефонних дзвінків від нього не надходило, листів теж. Тож довелося звернутися за допомогою на телепрограму «Жди меня», - розповідає Сергій Степанович. – Відтак з моменту заяви пройшов рік. І ось одного квітневого дня до мене завітав наш сільський голова М. В. Горбунов, повідомивши, що до сільської ради надійшло повідомлення від телепрограми, і що мені необхідно з ними зв’язатися. Отож, я з нетерпінням чекав на дзвінок. Коли мені зателефонували і запитали, чи зможу я приїхати на телепрограму (при цьому інтригу ведучі зберігають), звісно, що я відповів «так». У моєму серці зародилася надія. Відчуття щастя, яке охоплювало мене тієї миті, не можна передати словами. 

Прибувши до Мінська (Білорусь), на С.С. Кириловича вже чекали. Спочатку його відвезли у готель, аби він зміг відпочити після тривалої дороги.  А наступного дня разом з представниками програми відправився на зйомки «Жди меня». І знову ж таки інтрига зберігалася до останньої секунди. Та коли ведучий сказав, що завдяки активним пошукам вдалося знайти батька, серце сина заспівало щастям. По відеоролику показали тата, розповіли, де він працював та що з ним трапилося за останні 10 років. Виявляється, що старий проживав у лікарні в с. Бережне Брестської області і вже давно звикся з такою долею. Аби не примушувати довго чекати на зустріч, ведучий повідомив Сергію Степановичу, що батько в студії і з нетерпінням чекає на нього. І ось хвилююча мить – у залу вийшов Степан Григорович Кирилович. Міцні обійми, сльози, слова вибачень і - єдина мрія – ніколи не розлучатися. А по той бік екрану на Кириловича- старшого чекала велика сім’я: рідні і з США, і з Німеччини, і з Росії, і з України. Отож, пошуки були недаремними. Нещодавно син Степана Григоровича завітав до редакції нашої газети, його переповнювали емоції щастя. Також чоловік поділився своїми враженнями про саму телепрограму, людей, які залучені до пошуків, наголосивши:

- Якщо ви втратили рідну вам людину, не зневіряйтеся, звертайтеся на телепрограму «Жди меня», і вам обов’язково допоможуть. До того ж хочу сказати, що усі витрати (а це і телефонні дзвінки, квитки на потяг, проживання і харчування в готелі тощо) бере на себе програма. Робіть перший крок, шукайте одне одного і ніколи не розлучайтеся.

P.S. Наразі Степан Григорович оформляє всі необхідні документи для переїзду і проживання в Україні. Також хоче побувати на гостинах у рідних, і, звичайно, повернутися до сина, невістки та онуків. 

 

Підготувала Яна Федорченко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.