Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Журналістика - це стан душі

Опубликована 4-06-2013, 08:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

І що б там не говорили про сучасну журналістику і сучасних журналістів, все ж і насправді журналістика – це  стан душі, а  не просто професія. Якщо людина, коли пише, потрапляє у цікавий і неповторний світ, щоразу новий, сповнений несподіванок і цікавих знахідок «журналістський вимір» - це і є справжній медійник. Творчі пориви душі журналіста виносять  людині своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Саме ця тема стала основною під час зустрічі журналістів – вчорашніх, сьогоднішніх і майбутніх, яка пройшла недільної днини напередодні Дня журналіста в редакції газети «Маяк». У розмовах, дискусії за чаюванням непомітно промайнули кілька годин цікавого і насиченого спілкування різних поколінь творчих людей.

Почесним гостем на «маяківській» гостині був знаний журналіст районної газети, який віддав роботі у районці більш ніж 30 років життя – М.В.Корж (на фото у центрі). Свого часу його матеріали сільськогосподарської тематики займали чільне місце на шпальтах газети, користувалися неабиякою популярністю. І, чого гріха таїти, відтоді, як Микола  Васильович пішов на заслужений відпочинок, відчувається брак аналітичних статей на цю тему.

Микола Васильович розповів молодшим «колегам по цеху» багато цікавого: як потрапив у журналістику, про що найбільше подобалося писати, про курйозні випадки у журналістській практиці. Розповів і про своє 1,5 – річне перебування на острові Куба, дав поради молодим талантам.

Серед представників міських навчальних закладів були ті, хто має практику журналістської діяльності, кому до снаги творити для людей, доносити правду словом. І, що цікаво, всі три учениці носять ім’я Юлія.

Десятикласниця Юлія  Дем’янів  (гімназія № 1, друга справа)  цього року представляла богодухівську команду юних журналістів на Всеукраїнському турнірі у Сумах, була капітаном команди. Наша газета розповідала про цю поїздку земляків. Дівчина говорить:

- На мою думку, журналістика не просто професія, це мистецтво приготування інформації. Адже журналісти – це вуха і очі народу. Саме завдяки ним ми дізнаємося про події в світі, знайомимося з подробицями районного життя. Це нелегка і копітка праця.

З нею погоджується і учениця 10 класу Юлія СНісаренко з колегіуму №2 (крайня справа), яка теж була в богодухівській команді юних журналістів. На думку Юлії, основне завдання журналіста – це донести максимум інформації до людей, при цьому не нав’язувати своєї думки. Дівчина зізналася, що своє професійне майбутнє мріє пов’язати саме з журналістикою. «Журналістика для мене – це дещо особливе. Але для досягнення мети мені необхідно працювати над своїм творчим потенціалом, здобувати освіту, самовдосконалюватися», - говорить вона.

А  цьогорічна випускниця ліцею №3 Юлія Янулевич (друга зліва) уже знайома читачам нашої газети, адже її матеріали вже не раз друкувалися на шпальтах  «Маяка». До того ж Юлія цьогоріч успішно закінчила Школу юного журналіста, яка діє при управлінні у справах перси та інформації Харківської облдержадміністрації. Юлія планує стати журналістом – телевізійником, треба лише успішно скласти ЗНО, чого  ми їй усі щиро бажаємо. Дівчина розповіла, що потяг до творчості у неї ще з дитинства, їй надзвичайно подобалося писати  шкільні твори. А улюблений педагог Л.Б.Ліхачова завжди надихала на творчість, підтримувала, давала слушні поради, за що вона їй дуже вдячна.

Анна Нежид (крайня зліва)– найближче з дівчат до омріяної  професії, адже вона вже закінчила перший курс факультету журналістики Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Для дівчини ця професія – дитяча мрія, яку вона крок за кроком намагається втілювати в життя. Анна вже пройшла в нашій районній газеті, як кажуть, перше бойове хрещення, написавши до районного часопису низку матеріалів до Дня Перемоги. А в серпні студентка буде проходити практику у нашому виданні, тож, сподіваємось, що «Маяк» поповниться креативними і цікавими матеріалами майбутньої колеги.

 Так, журналіст – особлива професія, невипадково представників цієї професії називають четвертою владою. Саме від журналістів залежить, хто сьогодні є справжнім героєм, а хто – героєм анекдотів. Головне – неупереджено доносити  правду читачеві-глядачеві. Як сказав Володимир Маяковський: «Слово –полководець людської сили». Тож нехай ця наша сила буде правдивою, незалежною і відповідальною! Нехай не зраджує нас удача і творче натхнення!

 

Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.