Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Призов громадян на строкову службу

Опубликована 5-04-2013, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла «пряма лінія» з завідувачем сектора взаємодії з правоохоронним органами, оборонної, мобілізаційної і режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації М.М.Шепелем. Тема спілкування «Призов громадян України на строкову військову службу». До вашої уваги запитання, які задавали земляки, та відповіді на них.

- Чи мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу особи, які здобувають повну вищу освіту?

- Відстрочка для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти.

Право на вказану відстрочку втрачають громадяни призовного віку, які відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість.

Право на  відстрочку від призову на строкову військову службу для здобуття освіти також мають громадяни України, які в рамках міжнародних договорів України навчаються у  навчальних закладах інших держав.

Призовники, яким надано право на  відстрочку, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати до військових комісаріатів відповідні документи, що підтверджують таке право.

- Які умови прийняття на військову службу за контрактом?

- На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, військовозобов’язані та жінки, що виявили бажання проходити військову службу у Збройних силах України. Призовний вік коливається від 18 до 40 років. Військовослужбовці, які прослужили на строковій військовій службі не менше 3-х місяців, громадяни призовного віку, які мають вищу або професійно-технічну освіту або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років приймаються на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.

З питань проходження військової служби за контрактом і оформлення особових справ необхідно звернутись до Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою:  м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.