Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Стипендія міської ради - стимул рухатися тільки вперед

Опубликована 22-03-2013, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Знайомтесь: стипендіат міської ради

Цядівчина-красунязісвітлинистипендіаткаміськоїрадиуномінації «ІнтелектуальнийпотенціалБогодухова»  М.КоршуноваМарина - учениця 11 класу Богодухівського колегіуму №2, відмінниця навчання. Весела, товариська, вона – душа будь-якої компанії. І до того ж – розумниця, має великий потяг до знань. Особливо їй до снаги шкільні предмети з біології, хімії, української мови. Уже другий рік поспіль Марина показує високий рівень підготовки у Малій академії наук. У 2012 році вона працювала над науково-дослідною роботою «Рідкісні лікарські рослини Богодухівщини і пропоновані території їх виявлення для організації заказників», яку успішно захистила у МАНі і одержала диплом III ступеня.

Команда «Юні біологи», яку очолює Марина, на належному рівні виступає на обласних змаганнях, захищає честь району. Не так давно  обдарована одинадцятикласниця посіла третє місце на обласній олімпіаді з біології – це досить високе досягнення і для самої дівчини, і для школи, і, звичайно, для всього району.

А влітку 2012-го Марина була учасницею Всеукраїнської літньої школи природозбереження та біотехнологій рослин в Умані. Спогади про цю поїздку тішать душу дівчині й досі. Нові емоції, нові враження, нові друзі. Та подорож подарувала Марині море позитивних емоцій, приємні хвилини спілкування з прекрасним. «Ботанічний сад в Умані – то справжній маленький рай на Землі», - ділиться емоціями дівчина.

Її улюблене висловлювання Омара Хайяма іде з нею по життю: «Не зли других и сам не злись! Мы гости в этом бренном мире... И если что не так - смирись, будь поумнее -улыбнись! Холодной думай головой, ведь в мире все закономерно: зло, излученное тобой, к тебе вернется непременно…»

- Намагаюся жити за цим принципом і ставитися до людей так, як хотіла б, щоб ставилися до мене, - говорить стипендіатка.

Як зізнається Марина, стипендія міської ради – для неї своєрідний стимул рухатися і далі тільки вперед. А справжнім прикладом для наслідування для Марини є її тітка В.В.Зирянова. «Це справді особлива жінка, - говорить дівчина. – Професіонал, оптимістка, позитивна, чуйна і доброзичлива, Валентина Вікторівна зуміла багато чого досягти у житті, її поважають земляки. Дуже хочу бути схожою на неї».

Хочеться щиро побажати Марині нових досягнень і перемог, прославити нашу рідну Богодухівщину не раз. Так тримати, Марино!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.