Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Актуальні питання бюджетної дисципліни в районі

Опубликована 13-11-2012, 10:00 в розділ Газета "Маяк" » Новини
  • 0

Основні бюджетні ресурси, як відомо, зосереджено в бюджетних установах району. Так, кількість бюджетних установ, у яких виявлено фінансові порушення зменшилась у 2012 році на 37% до показника 2011 року і складає 100% від загальної кількості  перевірених.

Частка бюджетних установ, у яких виявлено незаконні та нецільові витрати бюджетних коштів, у 2012 році зменшилась порівняно з попереднім роком, відповідно з 100% до 88,3%. Наведені факти, що встановлені відділом, відбувались при одночасному скороченні загальної кількості проведених ревізій у бюджетних установах у порівняльних періодах на 10 ( а це 37%).

Серед порушень, що призвели до втрат бюджетних ресурсів, найбільшими за обсягами становлять незаконні витрати бюджетних ресурсів та недоотримано ресурсів. У 2012 році обсяг виявлених незаконних витрат склав 215 тис.грн, або 89,3% у загальному обсязі фінансових порушень, що призвели до збитків.

Найбільш поширеними порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни залишаються:

- порушення норм Бюджетного кодексу та іншого бюджетного законодавства;

- недотримання порядку та процедур державних закупівель;

- порушення порядку розмежування доходів між бюджетами різного рівня, між загальним і спеціальним фондами бюджету.

Відсутність з боку органів місцевого самоврядування та виконавчих органів належного контролю за станом та платою за використання комунального майна, договорами оренди та купівлі-продажу землі призводить до значних втрат доходів місцевих бюджетів.

Одним із заходів, що застосовується органами Державної фінансової інспекції за результатами контрольних заходів, залишається притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності. Кількість посадових осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності, постійно зростає, і в 2012 році цей показник становить 61 особа, що на 11 осіб менше ніж у 2011 році. При цьому забезпечується в повному обсязі сплата штрафів, і в 2012  сума становила 9,05 тис. грн, що на 1,87 тис.грн менше показника 2011 року.

Вживаючи заходи, спрямовані на посилення персональної відповідальності порушників фінансової дисципліни, в 2012 році до правоохоронних органів передано 2 матеріали перевірки, за результатами розгляду яких порушено 2 кримінальних справи. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 28 осіб.

У відповідності до ст. 118 Бюджетного кодексу України за вчинені бюджетні правопорушення до 14 розпорядників бюджетних коштів застосовано заходи впливу, що застосовуються у разі виявлення бюджетного  правопорушення у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

 

 

Т. БЄЛАЯ,

начальник Богодухівської МДФІ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.